• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Sziasztok,
egy hete rendeltem tőletek többek között növényeket is hozzám ki Bécsbe. Eddig nem volt gond, pár nap alatt megérkeztek a pakkok, viszont sajnos ez a csomag már egy hete úton van. A tracking number alapján 5 napja a határnál dekkol egy raktárba. Ha meg is kapom végre talán már holnap-holnapután, szerintetek milyen állapotban lesznek a növények (minimum) egy hét sötétség után? Előrecsomagolt, és zselés típusok.

Köszi.
Ádám
 
Sziasztok,
egy hete rendeltem tőletek többek között növényeket is hozzám ki Bécsbe. Eddig nem volt gond, pár nap alatt megérkeztek a pakkok, viszont sajnos ez a csomag már egy hete úton van. A tracking number alapján 5 napja a határnál dekkol egy raktárba. Ha meg is kapom végre talán már holnap-holnapután, szerintetek milyen állapotban lesznek a növények (minimum) egy hét sötétség után? Előrecsomagolt, és zselés típusok.

Köszi.
Ádám
Itthonról sajnos nem tudunk segíteni. Kérlek írj egy e-mailt és holnap intézzük.
A növényeknek nem probléma 1 hét, de a jövőbe mi sem látunk. Vedd át mindenképpen és ha van sérült növény küldj képet róluk, hogy megoldást találjunk.
 
[/QUOTE]
A növényeknek nem probléma 1 hét.
Jó ezt olvasni, nyilván nem lesznek kicsattanó állapotban, de ha menthető kategóriában vannak már boldog leszek.

[/QUOTE]
Vedd át mindenképpen és ha van sérült növény küldj képet róluk, hogy megoldást találjunk.

Nem terveztem reklamálni, igazából csak érdekelt van e rá még reális esély hogy nem egy növénymasszát fogok átvenni. Sajnos a GLS tökörészik vele, nem tehettek róla, de köszönöm a felajánlást.

Köszi a gyors választ!
 
Sziasztok,
egy hete rendeltem tőletek többek között növényeket is hozzám ki Bécsbe. Eddig nem volt gond, pár nap alatt megérkeztek a pakkok, viszont sajnos ez a csomag már egy hete úton van. A tracking number alapján 5 napja a határnál dekkol egy raktárba. Ha meg is kapom végre talán már holnap-holnapután, szerintetek milyen állapotban lesznek a növények (minimum) egy hét sötétség után? Előrecsomagolt, és zselés típusok.

Köszi.
Ádám
Nekem broméliák jöttek húsvétkor Spanyolországból 2,5 hétig, nem volt semmi bajuk.
Nagy valószínűséggel itt sem lesz gond. :)
 
Küldünk elég sok távoli desztinációra is sok esetben több utazással, várakozással a legtöbb esetben azért nincs gond.

Sajnos hiába lazítanak sok helyen a Covid után, a szállításban még mindig érezteti hatását a dolog. Ahogy a fenti Ausztriai példa is mutatja.

A jelenlegi szállítási korlátozások, késések itt találhatóak. Legutóbb múlt hét szerdán frissítették:
 
Sziasztok!
Tudom, még pár hónap a megjelenés, de George Farmer könyve kapható lesz nálatok?
Esetleg dedikálva? 🤩
Ha jól láttam novemberben jön ki; karácsonyi ajándéknak ideális lenne [sose lehet elég korán kezdeni a tervezést... 😁 ].
 
Sziasztok!
Tudom, még pár hónap a megjelenés, de George Farmer könyve kapható lesz nálatok?
Esetleg dedikálva? 🤩
Ha jól láttam novemberben jön ki; karácsonyi ajándéknak ideális lenne [sose lehet elég korán kezdeni a tervezést... 😁 ].

Szuper lenne, de még nem látjuk :D 👍
 
Ha már könyv - Christel Kasselmann nemrég angol fordításban megjelent Aquarium Plants könyvét tervezitek a kínálatba? Tudom, meg lehet rendelni, meg EU-ban ingyenposta, csak egy kérdés... Ti látjátok mennyire van érdeklődés.
 
Back
Oldal tetejére