• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Sziasztok!

DOOA Stream Pipe ARC P2 kifolyót használtatok már a boltban? :)
Amennyiben igen, akkor kérlek tapasztalatot is írjatok róla.

Köszi
 
Sziasztok!
Seachem Flourish Excel van raktáron, ha igen milyen kiszerelésben?
Köszönöm
Ahogy általában, itthonról mi sem látunk pontops készletet, de a neten elvileg stimmel az Excelek készlete:
 
Sziasztok!

GA-s Micro tápotok mikorra várható 500 ml-s kiszerelésben?
A GA-s GH+ nagyjából azt tudja,amit a saltyshrimp?Taiwanokhoz használnám...

Üdv
 
Sziasztok.
Igazából ez a kérdés nem tudom jó helyre kerül-e ha nem akkor irányítsatok útba :)
Kacérkodom a gondolattal egy nano stíluson. És két illetve három kiszemelt a Dennerle 30x30-as kockája, egy opti GA üveg illetve az számomra az újdonság a beta compact 30. Melyik lenne a jobb választás. Nem betát tartanék hanem inkább egy kis díszt a nappaliba, garnélákkal, ez most nem is lényeg, csak melyik a hatékonyabb? Ugye a dennerle akváriumához vennék egy külső kis eheim szűrőt, viszont ott a compact szűrése eléggé durván meg van csinálva, tetszik az elgondolás, a hatékonysága viszont mennyire okés? Soha nem foglalkoztam még az alsópolcos vagy itt hátsó szűréssel :) Illetve ugye a pumpák hangjai sem utolsó szempontok, nem árt ha nem búgják szét az ember fejét :) ONF lámpa lenne szerintem vagy twinstar, de most igazából tényleg az akvárium lenne a lényeg.
Mit ajánlanátok nekem ezzel kapcsolatban?

Előre is köszönöm nektek. :)
 
Sziasztok.
Igazából ez a kérdés nem tudom jó helyre kerül-e ha nem akkor irányítsatok útba :)
Kacérkodom a gondolattal egy nano stíluson. És két illetve három kiszemelt a Dennerle 30x30-as kockája, egy opti GA üveg illetve az számomra az újdonság a beta compact 30. Melyik lenne a jobb választás. Nem betát tartanék hanem inkább egy kis díszt a nappaliba, garnélákkal, ez most nem is lényeg, csak melyik a hatékonyabb? Ugye a dennerle akváriumához vennék egy külső kis eheim szűrőt, viszont ott a compact szűrése eléggé durván meg van csinálva, tetszik az elgondolás, a hatékonysága viszont mennyire okés? Soha nem foglalkoztam még az alsópolcos vagy itt hátsó szűréssel :) Illetve ugye a pumpák hangjai sem utolsó szempontok, nem árt ha nem búgják szét az ember fejét :) ONF lámpa lenne szerintem vagy twinstar, de most igazából tényleg az akvárium lenne a lényeg.
Mit ajánlanátok nekem ezzel kapcsolatban?

Előre is köszönöm nektek. :)
A kocka előnye a lekerekített él, hátránya, hogy kocka, ami a berendezést nehezíti (az arányok miatt).
A GA opti jó választás, ha mindent magad akarsz összeválogatni hozzá.
A Beta szűrése hatékony, nem rossz választás. Csendes is.

A többit szűrni javaslom a Seachem TIDAL 35 vagy 55 akasztósokat.
Egy 55-ös Dennerlében használom nagy megelégedéssel ;)
 
A kocka előnye a lekerekített él, hátránya, hogy kocka, ami a berendezést nehezíti (az arányok miatt).
A GA opti jó választás, ha mindent magad akarsz összeválogatni hozzá.
A Beta szűrése hatékony, nem rossz választás. Csendes is.

A többit szűrni javaslom a Seachem TIDAL 35 vagy 55 akasztósokat.
Egy 55-ös Dennerlében használom nagy megelégedéssel ;)

Köszönöm szépen a válaszod! :)
Igazából ezért is kérdeztem mert valahogy nem tudok dönteni melyik lenne a legjobb választás, tetszik a beta megoldás nagyon affele húzok, mert amúgy akasztós szűrőt nem szeretnék, csak külsőt akkor már, de akkor lehet költséghatékonyabb is és szebb is egy beta compact.
Lehet akkor az lesz a kiszemelt.

Lámpából twinstar vagy onf szerintetek? Piros növényt szeretnék tartani biztosan, szeretem a szép kontrasztos színeket a természetesség határain belül :)
 
Köszönöm szépen a válaszod! :)
Igazából ezért is kérdeztem mert valahogy nem tudok dönteni melyik lenne a legjobb választás, tetszik a beta megoldás nagyon affele húzok, mert amúgy akasztós szűrőt nem szeretnék, csak külsőt akkor már, de akkor lehet költséghatékonyabb is és szebb is egy beta compact.
Lehet akkor az lesz a kiszemelt.

Lámpából twinstar vagy onf szerintetek? Piros növényt szeretnék tartani biztosan, szeretem a szép kontrasztos színeket a természetesség határain belül :)
Mindenképpen ONF. Ez a legjobb a piacon elérhető lámpa. Megkockáztatom, hogy ADA-nál is jobb.
 
Hmm most tök bizonytalan vagyok. Adtam le egy rendelést. Vissza is kaptam egy emailt, hogy a pont egyenlegem megváltozott, de a rendelésemről nem kaptam megerősítést.
 
Sziasztok!
Ugyan nincsen most terráriumom, de látom, hogy egyre többen indítanak vivariumokat, és láttam, hogya GA kínálatban is egyre nagyobb szerepet kapnak a terráriumok berendezései.
Tervezitek az úgynevezett xaxim árusítását?
Érdekes alternatíva a hátfal növényesítésére. Természetes, jól néz ki, én nem használtam még, de nagyon érdekesnek tartom.
 
Back
Oldal tetejére