• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Valós infó, hogy van raktáron?
 
Valós infó, hogy van raktáron?
Dobj egy emailt pls mert itthonról nem tudjuk holnapra meg elfelejtjük :)
 
Utoljára módosított:
Sziasztok!

Most volt időm átrágni magamat az új PayPal irányelveken.
Egy viszont nem teljesen világos, engem terhel, vagy az eladó (ezesetben GA) vállalja magára a tranzakciós díjat?

3. Kereskedelmi tranzakciónak minősülő kifizetések fogadásáért felszámított díjak

A PayPalnél Bulgáriában, Cipruson, a Cseh Köztársaságban, Észtországban, Görögországban, Magyarországon, Írországban, Lettországban, Liechtensteinben, Litvániában, Máltán, Romániában, San Marinóban, Szlovákiában és Szlovéniában bejegyzett lakcímmel regisztrált felhasználók:
Emlékeztetésül közöljük (az eredeti, előzetes értesítést 2020. január 2-án küldtük meg), hogy a belföldi, kereskedelmi tranzakciónak számító kifizetések fogadásának (értékesítés) az 1. Melléklet (Díjtáblázat) A2.2.1. szakaszában foglalt normál díját 2020. március 5-étől 3,40% + rögzített díjra növeltük. A 2020. március 5-től hatályos módosítások továbbra is elérhetők és alkalmazandók maradnak a hatálybalépés dátumán és azt követően.

Bocsi, ha suta a kérdésem, de csak a pénz elveréséhez értek. 🤪
 
Sziasztok!

Ilyet keresek 12/16os csőhöz, viszont a honlapon nem találtam.
Nem tartotok ilyet?

https://greenaqua.hu/hu/technika/sz...ozo-konyok-9-12.html?nosto=nosto-page-search1

Ő az :
 
Ő az :

Köszi Dani!
Viszont ez íves. Ebben a méretben nem létezik derékszögű?
 
Sziasztok. Aza furcsa helyzet állt elő hogy amit rendeltem csomagot azt a GLS nem hozta ki hanem viszsa vitték a Green Aqua-hoz mert túl méretes volt a csomag. Ilyenkor mi a helyzet ?
 
Sziasztok. Aza furcsa helyzet állt elő hogy amit rendeltem csomagot azt a GLS nem hozta ki hanem viszsa vitték a Green Aqua-hoz mert túl méretes volt a csomag. Ilyenkor mi a helyzet ?

Szia,

Ahogy láttam írtál a központi emailre is. Ott fognak válaszolni a többiek. De ilyennel még nem találkoztunk pedig több tízezer csomagot szállítottunk már.
 
Ma megjött a csomag csak hiányosan 2 fából 1 jött, Ami jött is darabokra van törve és látszik a dobozon hogy azt valaki beleerőltette mert 10 cm is húzásnyom van a doboz oldalán. Na de erről is küldtem email csak nem ezt szoktam meg a Green Aqua-tól .
Ha irásban már kifejtetted csalódottságod, akkor ide miért kell mégegyszer leírni? Ez a topik az egyéb kérdésekről szól, nem pedig a Reklamációkról!
 
Köszi, megkaptuk az emailt a többiek intézik a továbbiakat. Minden emailre válaszolunk. 👍

Értelemszerűen nem sérült terméket csomagolunk. De menet közben elég sok sérülést szenvednek el a csomagok.
Amikor a 4 literes Seachem flakont szétütik stb vagy a fém házas világítás megsérül akkor el lehet képzelni min mennek keresztül a csomagok mire megérkeznek az ügyfélhez.

És ez nem hazai sajátosság. Egy rakat sérülést láttunk már egész nyugat-európában.

A csomagokat felvételnél amikor látjuk még ha szépen is teszik be, futószalag szortírozza a központban ahol eleve megsérülhet.
A központok közötti átszállítást, az autóba újra berakást még nem is említettem meg. Lehet nincs is külsérelmi nyom, de a csomit elég sok behatás éri.

Ez mindig benne van. És hát őszintén miért várunk el prémium szolgáltatást egy GLS-től? Szállítunk TNT-vel is 20x annyiért. És ott is van sérülés időnként.
 
Utoljára módosított:
Sziasztok,
Van egy OASE Biomaster 250 szűrőm, és az előszűrő tartályát fogja két karom az egyik le törött. Lehet így használni? Van ilyen alkatrészetek?
Előre is köszi.
Üdv. Zoli
 
Back
Oldal tetejére