• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

persze lehet, üres áron bevesszük a 2kg-ost és teli áron adjuk a töltött 5kg-ost, viszont fejből ne kérd az árát, dobj e-mailt vagy csörögj be holnap
 
Sziasztok!

Lehet, hogy kikapok, amiért ide írok...
Azt szeretném kérdezni, hogy ami "nincs raktáron" a honlap szerint, az várható, hogy a későbbiekben lesz, vagy vannak kifutó termékek, amiket nem lehet előrendelni? Konkrétan egy fűtőre gondolok, és azért kérdezem, hogy várható-e belőle, mert az Eheim honlapja szerint már a Thermocontrol széria van inkább forgalomban.

Előre is köszönöm és elnézést még egyszer, hogy itt zavartam ezzel.
 
Sziasztok!

Lehet, hogy kikapok, amiért ide írok...
Azt szeretném kérdezni, hogy ami "nincs raktáron" a honlap szerint, az várható, hogy a későbbiekben lesz, vagy vannak kifutó termékek, amiket nem lehet előrendelni? Konkrétan egy fűtőre gondolok, és azért kérdezem, hogy várható-e belőle, mert az Eheim honlapja szerint már a Thermocontrol széria van inkább forgalomban.

Előre is köszönöm és elnézést még egyszer, hogy itt zavartam ezzel.
Hat erre itthonrol nem tudunk valaszolni sajnos, igyekszem észben tartani holnapig. De szerintem csak ideiglenesen hiányzik.
Keszletrol azokat a termeket kapcsoljuk le ami megszűnt vagy nem kapható hosszú idő óta.
 
Hat erre itthonrol nem tudunk valaszolni sajnos, igyekszem észben tartani holnapig. De szerintem csak ideiglenesen hiányzik.
Keszletrol azokat a termeket kapcsoljuk le ami megszűnt vagy nem kapható hosszú idő óta.
Köszönöm, szépen, most már ismét kosárba tehetőként látom a webshopban. Sajnos csak a jövő hét péntek-szombaton tudok érte elmenni és rendelnék mást is, úgyhogy a jövő héten leadom egybe a rendelést ezzel együtt.
Még egyszer köszönöm a gyors visszajelzést!
 
Sziasztok!
Egy egyszerű kérdésem lenne irányotokba :) 64 literes (60*35*30magas) akvához melyik 13as Greenworks-ös ki- és befolyót ajánlatok. A nanot vagy a normál méretűt inkább?

Előre is köszi a választ ;)

üdv
Péter
 
Sziasztok ! Sajnos megint hozom a formám . Ma vásároltam egy hydro 200w os 16-22 es kűlső melegitőt . S gyanús lett , hogy a 240 l esbe leált a fűtés a kicsibe meg még megy . Beraktam 3 db hőmérőt mind a 3 om 32 fokot mútatott és nem kapcsolt ki 24 de 18 foknál sem . Valószínűleg híbás.
A munkám végett csak hétvégén tudok bemenni hozzátok a esetleges cserére
 
Sziasztok!
Egy egyszerű kérdésem lenne irányotokba :) 64 literes (60*35*30magas) akvához melyik 13as Greenworks-ös ki- és befolyót ajánlatok. A nanot vagy a normál méretűt inkább?

Előre is köszi a választ ;)

üdv
Péter
Szívóból a nanot, nyomobol én inkább a normalt.
 
Szívóból a nanot, nyomobol én inkább a normalt.
Szia,
Köszi a gyors választ!
Max még annyit kérdezhetek, hogy greenworks garnelavédő téren a rövidebb való a nano üveghez és a hosszabb a normálhoz, vagy fordítva is működik a dolog.

köszi ;)
Péter
 
Sziasztok ! Sajnos megint hozom a formám . Ma vásároltam egy hydro 200w os 16-22 es kűlső melegitőt . S gyanús lett , hogy a 240 l esbe leált a fűtés a kicsibe meg még megy . Beraktam 3 db hőmérőt mind a 3 om 32 fokot mútatott és nem kapcsolt ki 24 de 18 foknál sem . Valószínűleg híbás.
A munkám végett csak hétvégén tudok bemenni hozzátok a esetleges cserére
Az a legnagyobb problémám ! Hogy a csővet szétvágtam több csövem meg nincs ithon . Hogyan oldjam meg a távolléti cserét hogy a szűrőben a bacik ne károsodjanak ! Több mint egy óra a óda vissza út . Egy kicsivel😟😟😥😥
 
Az a legnagyobb problémám ! Hogy a csővet szétvágtam több csövem meg nincs ithon . Hogyan oldjam meg a távolléti cserét hogy a szűrőben a bacik ne károsodjanak ! Több mint egy óra a óda vissza út . Egy kicsivel😟😟😥😥
Egy vodorbe nem tudsz leszivni kis akvavizet es abban jaratni a szurot? Vagy annyi cso sincs hogy valameddig el tudd vezetni?
1 ora egyebkent nem a vilag vege, annyit kibirnak a bacik egy rendesen beallt szuronel, ujrainditasnal adhatsz nekik egy kis plusz bacikulturat ha van otthon.
 
Egy vodorbe nem tudsz leszivni kis akvavizet es abban jaratni a szurot? Vagy annyi cso sincs hogy valameddig el tudd vezetni?
1 ora egyebkent nem a vilag vege, annyit kibirnak a bacik egy rendesen beallt szuronel, ujrainditasnal adhatsz nekik egy kis plusz bacikulturat ha van otthon.
Ugy meg tudom oldani ez eszembe sem jutott . De Tsokee , te most higatabb álapotban vagy mint én😉 .
Köazi
 
:eek: Szomorúan hallom, 300ml-es tápok tavaly óta már így is 500ft-ot drágultak, erre még rádobnak, nem tudom fenntartani az ada tápozást :(
Hátha opció lesz az utántöltés. 😈
Úgy kedvezőbb lehetne az ár és a természetkedvelő hobbink kevésbé lenne környezet szennyező. 🥳
Bocsi a tömeglázító offért. 😊
 
Back
Oldal tetejére