• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Sziasztok!
Neten látom, hogy Brigittae nem elérhető. Ez valóban így van és nincs, vagy csak nem fedi a készletet a honlap? És ha nincs akkor szombatig bezárólag lesz? Köszönöm.
 
Sziasztok!
Neten látom, hogy Brigittae nem elérhető. Ez valóban így van és nincs, vagy csak nem fedi a készletet a honlap? És ha nincs akkor szombatig bezárólag lesz? Köszönöm.
Szia!
Ezen a héten nem volt egyik nagykerben sem,ahonnan szoktunk halakat rendelni.
Rajta leszek jövő héten,de gyanús,hogy szombatig biztos nem lesz készleten.
Tudom javasolni a szállítmány beérkezések topikot,ott szoktam mindig hahózni,ha olyan hal jön,ami nem alap,vagy nem volt mostanában. ;)
 
Sziasztok!

Ingyenes szállításnál mit kell alapul venni a 14900Forintos határban? Elég ha csak a "bruttó" vásárlási összeg haladja ezt meg, vagy a pontokkal, és jelen esetben a kuponkóddal csökkentve is többnek maradnia?
 
Sziasztok!

Ingyenes szállításnál mit kell alapul venni a 14900Forintos határban? Elég ha csak a "bruttó" vásárlási összeg haladja ezt meg, vagy a pontokkal, és jelen esetben a kuponkóddal csökkentve is többnek maradnia?

Ha jól emlékszem az eredeti végösszeg számít.
 
Sziasztok

Tanácsot szeretnék kérni, Ro szeretnék a pincéből az emeletre felnyomni a vízcserék alkalmával (kb,120L) a szint külömbség a hordó alja és az akvárium vízszintje között 4,3m.
Néztem nálatok pumpát ,de sajnos az Eheim univerzális pumpák is csak 3,7m nyomnak fel,kérdezném hogy ha a hordó tetejére raknám a Eheim pumpát ,és a szivó ágát leengedném a hordó aljáig
akkor nyernék Kb 1m ,Szerintetek ez működhetne? a teljes csőszakaszba megmaradna a víz mert felűre egy csapot beiktatnák.
Esetleg tudtok más megbízható felnyomó pumpát ajánlani.
Válaszotokat előre is köszönöm.

Gutbrod Csaba
 
Én azt hiszem nálunk most valami brutálisabb dolog van a boltban, mert a plafonon keresztül toljuk át a vizet a galéria másik oldalára. Az Eheim nálunk is kevés volt.
De hogy pontosan mi került be, talán @Matyi vagy @Nigro meg tudja mondani. Ha jól rémlik valami 5000-6000lph körüli van beépítve.
 
Back
Oldal tetejére