• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Sziasztok,
Van 5 kg-os co palackotok? Holnap mennék ha van.
Előre is köszönöm.
Üdv Zoli
Hát, ezt itthonról senki nem fogja tudni megmondani. Csörögj reggel és megnézzük. Ilyesmiket továbbra se fórumon, inkább telefonon vagy emailen, mert nem látunk készletet csak bent.
 
Sziasztok!
Szeretném kérni, hogy a 100038595 és az 100038634 sz. rendelésemet szíveskedjetek egybe rakni, hogy egy csomagban jöjjön el!
Köszönöm.
Üdv.
 
Sziasztok! Mi ez az Ammer kő? Mit lehet róla tudni? Képek alapján nagyon hasonlít a bazaltra. Sehol máshol nem árulnak ilyet neten, csak nálatok. Van esetleg köze Balázs egykori szobrászához (Ádámos akva, Ámmer Gergő)? :)
 
Sziasztok! Mi ez az Ammer kő? Mit lehet róla tudni? Képek alapján nagyon hasonlít a bazaltra. Sehol máshol nem árulnak ilyet neten, csak nálatok. Van esetleg köze Balázs egykori szobrászához (Ádámos akva, Ámmer Gergő)? :)
Ebből lett faragva B régi akváriuma, a szobrászról kapta a fantázia nevet.
 
Eheim Skim350-hez lehet kapni külön tapadókorongot?

Kezd elfáradni 1-2-n a cucc, és hiába főzöm ki, hamar visszakeményedik. :(
 
Pffff vak vagyok, igaz, hogy a fisch-nél néztem csak és ott nem találtam. :D
Köszi.
Na majd ha megyek az elkészült akvámért hozok belőle.
 
Sziasztok!

Olyan kérdésem volna, hogy halat, garnélát, ezekben a szállító zacskókban mennyi ideig lehet biztonságosan tartani?
Nekem kb 1,5 óra kell, hogy hazaérjek (Törökbálintról volt 50 perc)
 
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
de csak más az árazása, meg spontán szoktam vásárolni, s a GA ban mindig kell valamit vegyek! üres kézzel még nem jöttem ki! amúgy gébeket vettem!
amugy van itt minden de aqauscaping bolt az semmi!
Van vonzása a boltnak! Én a múltkor kicuccoltam a kocsiba de még visszamentem nézelődni, és ekkor is odapakoltam még pár cuccot. Ráadásul itthon kiderült, hogy kevés lett a dekor és amilyen fanatikus vagyok, másnap is megtettem a Várpalota-Budapest 88 km-es távját (persze oda-vissza ez 176km)
Bő 1 hónapja megy az akvárium, ideje halat is venni bele.
 
Back
Oldal tetejére