• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Én úgy látom, hogy van készleten nálatok, legalábbis a honlapon.
Üdv.

Kerámiagyűrű szerűség van benne. 1db van készleten a szűrőből.

Fórumot napközben továbbra sincs időnk olvasni, így ha ilyen jellegű kérdés van akkor kérlek email vagy telefon
 
Sziasztok!

Itthon van egy zacskó Dennerle Color Booster haltáp. Elvileg 2016.09-ben lejárt. Van valami szerintetek ami tönkre mehet benne? :) adhatom most is a halaknak? :)
köszi
 
Az új boltban hátul, a halas részlegen, a vízcsapnál és azzal szemben állva balra levő akváriumban mik azok az apró fehéres halak? Ottjártamkor elfelejtettem rákérdezni.
 
Az új boltban hátul, a halas részlegen, a vízcsapnál és azzal szemben állva balra levő akváriumban mik azok az apró fehéres halak? Ottjártamkor elfelejtettem rákérdezni.

Planária? :)

Sajnos nem vágom, de remélem a tübbiek kisegítenek. Vagy hét elején rálesek!

@ZaCK neked rémlik valami?
 
Utoljára módosított:
Nem, mindkettőt felismerem :) Olyasféle kinézetük van, mint a szemben levő villásfarkúaknak (talán ők is kalászhalak?), csak világosabbak, meg kisebbek (még?).
 
Bújom egy ideje a seriouslyfish weboldalt, és migrénem van tőle hányféle teljesen hasonló kinézetű faj van, amiket ráadásul nem is mindig egyformán kell tartani. Van fél tucat piros törperazbóra aminek van folt vagy csík az oldalán, a törpe szívóharcsákról nem is beszélve. Ki se nyomtatom ezt a doksit amit elkészítettem a helyi boltoknak, rendelem/félretetetem nálatok ami kell, aztán megyek fel érte előre egyeztetett időpontra Pestre egy üres hátitáskával.
 
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy a Tropica CO2 szetthez 95 gr-os palack mikor lesz a boltban?
Köszönöm.

szerintem most is van, de itthonról nem tudjuk a bolti készletet. csörögj be jövéhéten a boltba és megnézzük.
 
Signifert rendeltem még 1 hete kb. Simán lehet az. Nekem a kedvenceim ha beszínesednek.
hajaj... most még egy hal ami felkerül a listámra. De hova rakom majd őket, ha véletlenül felétek járok és lesz még :facepalm:
axelrodi sundadanio-t nem rendeltél véletlenül? Mert akkor tuti mennék felétek.
 
Back
Oldal tetejére