• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Elvileg 1 évig jó. Ettől még előfordulhat, hogy hamarabb tönkremegy, nem tudjuk pontosan, hogy működik. Illetve ha bejáratott szűrővel indult az akvárium, elvileg indítástól szinte nulla ammóniád lesz.

1hete bontottam fel kb :) de a szűrő már ment előtte. Na majd kiderül :) köszi
 
Hogy tudom GLS csomagpontra kérni a rendelésem? Bocsánat de nem látom, hol lehetne bejelölni, csak házhozszállítást látok... :/
 
Srácok, nagyon szemezek az Eheim 2213-as szűrőtökkel...
Bruttó 72 literhez elmenne még szerintetek?
A leírásotokban az elején 65 litert olvasni, aztán 50 litert....mint ajánlott méretet.
Köszi!
 
Srácok, nagyon szemezek az Eheim 2213-as szűrőtökkel...
Bruttó 72 literhez elmenne még szerintetek?
A leírásotokban az elején 65 litert olvasni, aztán 50 litert....mint ajánlott méretet.
Köszi!
En 50-re mondanam a plafont, kenyelmesen a 30-40 literes nanokra szoktuk tenni. Leirast javitjuk koszi!
 
sziasztok
Már nagyon kíváncsi vagyok az új boltra, remélem holnap el is jutok oda.

Ha véletlen viszek magammal egy üres 2 kg-os palackot, kapok helyette egy telit? :)
köszönöm
 
sziasztok
Már nagyon kíváncsi vagyok az új boltra, remélem holnap el is jutok oda.

Ha véletlen viszek magammal egy üres 2 kg-os palackot, kapok helyette egy telit? :)
köszönöm

Lehet róla szó :)
 
sziasztok
Már nagyon kíváncsi vagyok az új boltra, remélem holnap el is jutok oda.

Ha véletlen viszek magammal egy üres 2 kg-os palackot, kapok helyette egy telit? :)
köszönöm
Szerintem elfogyott... :( ma nagyon sokat vittek
 
Szervusztok!
Érdeklődnék, hogy a Dennerle akasztós szűrőjéhez (Dennerle Scaper's Flow) milyen biológiai szűrőanyag jár? Ennél a szűrőnél szabályozható az áramlás erőssége?
Köszönöm.
Sziasztok!
Kaphatnék egy választ? Szűrővásárlást tervezek és ehhez gyűjtök információkat.
Köszönöm.
 
Back
Oldal tetejére