• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Van nalatok Zseles Fissidens? Ha nincs, es rendelek racsosat akkor az kibir egy napot egy nedves zsacskoban, mig hazarepulok vele?

A fissi és a riccardia sem szereti nagyon a víz nélküli létet, ellentétben a többi emers mohával. De azért néhány napot bírnak a száraz dobozban is.
Zselés fissidens nem létezik. Valószínűleg folyékony laborban megélne. Zselében szerintem nem. De nem kizárt.

Per pill most nincs sima dobozos sem. Nem kaptunk a héten.
Reméljük jövőhéten már nem lesz gond.
 
Sziasztok. Tetra ex 1200 regi -hoz keresnek feher vagy atlatszo tomitest, illetve az adapterbe valo tomiteseket. Vagy ha van adapteretek, azon gondolom rajta vannak.?

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
De feher is van, vagy csak fekete? Ugy tudom az anyaga mas. A fekete ridegebb. Ez amit linkeltel gyari?


Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
Mar csak feher letezik, gyarilag fekete volt bennuk, de mind eresztett ezert valtottak anyagot. Illetve a “plus” szuroke ismet fekete de az mar profiltomites
 
Sziasztok
Megkérdezném hogy az ADA szállítmányba jött esetleg ADA Brighty K 5000ml növénytáp?
A megrendeléshez csak ez az egy tétel hiányzik.

Gutbrod Csaba
 
Sziasztok
Megkérdezném hogy az ADA szállítmányba jött esetleg ADA Brighty K 5000ml növénytáp?
A megrendeléshez csak ez az egy tétel hiányzik.

Gutbrod Csaba

A régi K már nem jön.

Az új szériából jött ez:
103-038 Brighty K (5,000ml)
103-041 Green Brighty Mineral (5,000ml)
 
A megkövesedett fából vittem legutóbb, de szükségem lenne apróbbakra is, viszont csak nagyokat találtam. Arra van mód, hogy pattintotok le nekem egy nagyobból, vagy vegyek még és azt törjem otthon kedvemre?:whistle:
Mondjuk a kókuszdiót is úgy töröm, hogy a 3.emeletről ledobom a belső udvarra.;)
 
Köszönöm

Igen az új Brighty K szeretném megrendelni De a shop-ba nincs visszakapcsolva

Ami fent van még a régi. Az új nincs feltöltve és beárazva szerintem. Holnap megnézzük.
Leginkább azért, mert saját használatra hoztuk az első kört. De ha szeretnéd természetesen megoldható a vásárlás.
 
Riadtan láttam a legnépszerűbb világításos webshopban, hogy Sylvania Grolux 54W 1149 mm cső "megszűnt termékek" kategóriába került. Megnéztem a GA SHOP-ot is, és Nálatok sincs készleten. Megszűnt? Ne már... Mit ajánlotok helyette?
 
Back
Oldal tetejére