• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Sziasztok. Van egy ismerősöm aki szlovákiában él és szeretne rendelni. Oda hogy megy a szállítás? Mennyi lenne neki?
Előre is köszönöm a segítséget.
Üdv.: Zoli
 
Sziasztok. Van egy ismerősöm aki szlovákiában él és szeretne rendelni. Oda hogy megy a szállítás? Mennyi lenne neki?
Előre is köszönöm a segítséget.
Üdv.: Zoli
Ugyanugy GLS, 7,9euro 40kg alatt de minden kulfoldi szallitasi infot megtalal az angol oldalon
 
Aham a cikkszám viszont nincs fent a webshopban.
Fisch.hus árból kiindulva nekem az olcsóbb kell. De megrendelésnél a megjegyzésbe majd beleírom a cikkszámot.

RE: fent van a webshopban a cikkszám, mea culpa. Jó alkatrész van a kosaramban. :)
 
Utoljára módosított:
Nem vagyunk látnotok. :) Csörögj be 8-án és meg tudjuk modani az aktuális készletet.
Jogos! ;)
Azt hiszem rosszul tettem fel a kérdést.
Abban az esetben, ha jelenleg(holnap be is csörgök, ha így látatlanban nem tudsz válaszolni) van készleten az említett lámpából. Volna arra lehetőség, hogy félretegyetek nekem egyet 9-éig?
 
Jogos! ;)
Azt hiszem rosszul tettem fel a kérdést.
Abban az esetben, ha jelenleg(holnap be is csörgök, ha így látatlanban nem tudsz válaszolni) van készleten az említett lámpából. Volna arra lehetőség, hogy félretegyetek nekem egyet 9-éig?

Leltár miatt nem tudunk foglalkozni rendelésekkel. Január 5 után már ok.
 
Sziasztok!
Az Eheim Aquastyle nano szettek már nem rendelhetőek? Nem találtam őket a webshop-ban, se akvárium, se szűrő, se világítás.
Rossz tapasztalat vagy más indok miatt?
 
Back
Oldal tetejére