• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Most nincs, mert senki nem vitte őket. Ezért az összeset bedobtuk a bemutató aksiba... :)
Néhány nap múlva kapunk ;-)
 
Sziasztok,

a green worksos üveg kifolyóknak mekkora a hossza és a szélessége? nem találtam ilyen infót, de lehet csak rossz helyen kerestem, az a fajta érdekel, amit 25-45 cm széles akikra ajánlotok. Ezekre az adatokra lennék kiváncsi:
9562038087_f303776ebd.jpg


bocs a képért csak ezt találtam. Köszönöm a választ előre is
 
Sziasztok, ma délután vásároltunk nálatok, mi voltunk kb az utolsó ügyfél:sneaky:
Viszont elfelejtettem kérni, hogy a vásárlást legyetek kedvesek pontként is elszámolni.
Posztomusz erre van lehetőség? A választ előre is köszönöm
üdv kac
 
Sziasztok, ma délután vásároltunk nálatok, mi voltunk kb az utolsó ügyfél:sneaky:
Viszont elfelejtettem kérni, hogy a vásárlást legyetek kedvesek pontként is elszámolni.
Posztomusz erre van lehetőség? A választ előre is köszönöm
üdv kac

Dobj egy privát üzit és intézzük. email cím amivel reggelve vagy és mennyi volt a vásárlás összege. :)
 
  • Like
Reactions: kac
Nezegettem,es nem tudom,hogy kell-e nekem!!Hasznos ez?Gondolom megszakitani a co2 csövet+a tisztitäsa!!!???

Arra jó, hogy ne egy csúnya kunkor legyen az üveg pereménél, mert ugye a co2 csövet nem tudod könnyen, kis ívben meghajlítani. Szerintem hasznos és szebb lesz tőle az egész.
 
Es mi a velemenyed???:geek:


Nekem is van. Épp a workshopon vettem, de arra figyelj, hogy a 8mm-es üvegre nem a 8mm-es üvegre valót vegyed, hanem a 10mm-est! :)
Mert a co2 cső is felvesz valamennyit. Én jól megszivattam magam vele, cserélni kell majd, ha eljutok a GA-ba! :)
 
Back
Oldal tetejére