• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Egy növényes boltból - a legszebb növényes boltok

Re: Egy növényes boltból

Skacok köszi a linkeket. Ahogy látom az árú, segítség, berendezés témában nincs hiány. Most már csak a bolt kell ;)
 
Re: Egy növényes boltból

Deka: már késő, a valami készül postnál már lefoglaltam :lol:

Remélem minél előbb lesz bolt is, már várom :) Sok sikert hozzá
 
Re: Egy növényes boltból

Na igen, egy kifejezetten növényes bolt hatalmas dobás lenne; és ha jól gondolom egyben hatalmas befektetést igényelne.. De azért élőben látni, megfogni a köveket, fákat, vagy akár egy lily pipe-ot igencsak más, mint a neten nézegetni. Remélem a nem túl távoli jövőben valamilyen formában megvalósul ez is.

Már látom magam előtt, hogy milyen tülekedések lesznek azokon a napokon, amikor befut az új Red Moor vagy Dragon Stone szállítmány. :D
 
Re: Egy növényes boltból

dekalabda00 said:
Inadsz: szerintem több emberre is szükség lehet, csináljuk együtt :lol:
Oké megbeszéltük :lol:

Kicsi japán szolgákat szerezzetek be akik segítenek bepakolni a kocsiba az ügyfeleknek :D
És Amano szentelje föl előtte a helyet :D :D
 
Re: Egy növényes boltból

Kicsi japán szolgákat..

Van izlésed.. ;)

Mivel egy ADA szentély lenne, így meglehet, hogy Amano előbb vagy utóbb betérne egy kis ország egyetlen növényes fellegvárába.. :thumbup:
 
Re: Egy növényes boltból

artegor said:
most egy kicsit belegondoltam ,sok sok metal halide pörgetné a villanyórát :)

Törzsvásárlói kártyáért cserébe bármi megoldható :twisted:

Amúgy tényleg jó lenne egy bolt. Sulim egyik szerintem "jó" bolthoz közel van ezért sokszor bejárok olyan gondolatokkal hogy csak bemegyek tapizni pár fát hát ha megtetszik valami, de egyszerűen hangokat hallok hogy "vigyél haza, engem is meg engem is" :D :D :D :D

Egyik nap apukámat untattam a fórummal hogy nézzen meg pár képet főleg Mark Evans gyönyörű fényképeit Viktor blogján aztán arra terelődött a beszélgetés hogy mikor lesz a fórum olyan hogy mi is ilyen eszközökkel ilyen képeket készítünk. Aztán már arra hogy régen milyen gépek voltak és ma mikre képesek!!! Szóval egyszer minden fórumozó DSLR-el fogja fényképezni az akváriumát és egyszer lesz egy GA shop is ;)
 
Re: Egy növényes boltból

oRphEus said:
Na igen, egy kifejezetten növényes bolt hatalmas dobás lenne; és ha jól gondolom egyben hatalmas befektetést igényelne.. De azért élőben látni, megfogni a köveket, fákat, vagy akár egy lily pipe-ot igencsak más, mint a neten nézegetni. Remélem a nem túl távoli jövőben valamilyen formában megvalósul ez is.

Már látom magam előtt, hogy milyen tülekedések lesznek azokon a napokon, amikor befut az új Red Moor vagy Dragon Stone szállítmány. :D

Egymást taposnák az akvaristák :D Mi hamarabb legyen bolt mától fogva mindenki rakjon egy malac perselyt az akváriuma mellé és 100HUF egy látogatás :D
 
Re: Egy növényes boltból

Aqua Forest (ADA USA) - USA, CA

27.jpg


1.jpg


3.jpg


http://www.adana-usa.com/index.php?main ... _portfolio
 
Re: Egy növényes boltból

Bár nem bolt, de azt hiszem még sokáig az etalon lesz a galéria. Azért egy plázába hasonló minimalista dolgot is el tudok képzelni, persze nem ilyen óriás méretekkel és felszereléssel.

81243925_416df124b0_o.jpg
 
Re: Egy növényes boltból

Roppant egyszerű az egész. Nem a ferihegyi depóban van a cucc nagy része, hanem a boltban. Nem kellene extra költséget befektetni a bolt készletének kialakításába. Nyilván a berendezéshez szükség van 3-4-5-6 különböző stílusban berendezett, a technikai hátteret bemutató, vevő csalogató akihoz. Ezekről lehetne a telepítéstől kezdődően fotókat feltenni. Én beraknék 3-4 nanót, 2-3 100 liter körülit, és egy nagyobb, max 200 literest. Így a növényeket, világítást, szűrés, talajt stb. élőben láthatná a vásárló. Sokkal könnyebben dönthetne arról, hogy neki melyik tetszik (és melyiket bírja el a költségvetése). Nyilván a komolyabb szűrőket is munkába állítva megértenék a technikai háttér minimális követelményeit.
Egyébként maximálisan pártolom az ötletet. Sokkal nagyobb reklám értéke van. Gondoljon bele mindenki, hogy mennyivel könnyebb a barátnőnek-feleségnek-szülőknek beadni azt, hogy olyat szeretnék létrehozni, megalkotni, amilyet a GA boltban láttam.
Hajrá!
 
Re: Egy növényes boltból

Remélem ehhez hasonló boltot fogtok nyitni, bizonyára sok időt töltenénk ott :) ;)
 
Re: Egy növényes boltból

Nagyon szép és különleges szaküzlet lenne, ha megvalósulna, főleg ha lesz benne több, a japán boltokban latható bemutató akvárium.
Én Kanizsáról is biztosan többször meglátogatnám az üzletet.
 
Re: Egy növényes boltból

Nem kis befektetés de ugye a raktárkészlet már adott.Szerintem a magyarországi fertőzöttek száma hatványozódna minden hónapban ami nem kis forgalom növekedést generálna.Természetesen tudom, hogy nem ez az elsődleges célotok hanem az, hogy azt csináljátok amit szerettek.Ennél több szinte nem is kell egy jól működő vállalkozáshoz mint, hogy ezzel kelj és ezzel feküdj mert imádod és kész.Véleményem szerint ez csak idő kérdése, hogy mikor valósul meg. Egyszerűen létre kell jönnie egy boltnak ahol az emberek élőben láthatják ezeket az akváriumokat.Ezt mindenkinek látni kell és kész! :D
 
Re: Egy növényes boltból

Én is csatlakozom az elöttem szólókhoz. Fantasztikus lenne egy ilyen bolt, pláne ha még fűszerezve lenne azzal hogy növényeket is lehetne venni, ...az lenne a csúcspont. Ezt úgy értem hogy nem kellene külföldről 1-2 hét szállítási időt várni, mert a növények is megsínylik a hosszabb utazást. Egy ilyen bolt, biztosan fénypontja lenne kis hazánknak (legalábbis az akvarisztikával, akvakertészettel foglalkozók körében)! :thumbup:
 
Back
Oldal tetejére