• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Egy kis fórum statisztika

viktorlantos

Alapító
Admin
Kavicsos kollega már feldobta ma, hogy 1-2 napon belül 80.000 hozzászólás lesz a fórumon, ami szuper eredmény önmagában is.....

Gondoltam ennek örömére megosztok veletek néhány statisztikát az Akvakertész fórummal kapcsolatban.

Majdnem 80.000 hozzászólás, közel 1900 taggal ezek közül több száz aktív taggal büszkélkedhetünk, ami ha azt nézem, hogy csak magyar vonatkozású, már egész szépnek mondható.

Naponta körülbelül 1000 látogatás érkezik még ebben a pangós nyári időszakban is. Ez havonta 28-30 ezer látogatást jelent ebben az időszakban.

A 240-250 ezer oldal letöltés egy augusztusi hónapban azt jelenti, hogy van mi olvasgatni az akvakertészen. Ezt alátámaszthatom :)

Január óta 2.5 millió oldal letöltés történt és kb 250 ezer látogatás. Ez 20%-os növekedés az elmúlt év azonos időszakához képest.

Magyarország egyértelműen vezet a látogatások terén, de rengetegen olvasnak minket a környező országokból is, számítógépen és mobil eszközökön.

Az információk alapján aktívan használjátok a kereső funkciókat, előszeretettel böngészitek a naplókat. Az átlag látogató 11 percet tölt el a fórumon.

Az akvakertész fórum 2009 április 28-án startolt.

Azóta 1 millió látgató járt nálunk. 250 ezer egyedi felhasználó.
11 millió oldalletöltés történt átlagosan 11 oldalt nézett meg minden látogató.

Köszönjük mindenkinek, aki hozzájárult a fórum eddigi aktivitásához is és reméljük ez a barátságos hangulat a jövőben is sok embernek nyújt majd segítséget, aki felénk jár és a hobbival ismerkedne.

www.akvakertész.hu a növényes oázis (y)
 
Sziasztok!

Ma megdőlt a "Legtöbb látogató egy időben" 10 fővel (146 lett)!!!(y)

Kezdődik az őszi pörgés!

Mi lesz itt még kérem szépen?!

Az biztos hogy hetekre nem fogok elutazni, mert karácsonyra sem érném utol magamat a hozzászólás tömeg átolvasásában!!!

A.ttila
 
Sziasztok!

Ma megdőlt a "Legtöbb látogató egy időben" 10 fővel!!!(y)

Kezdődik az őszi pörgés!

Mi lesz itt még kérem szépen?!

Az biztos hogy hetekre nem fogok elutazni, mert karácsonyra sem érném utol magamat a hozzászólás tömeg átolvasásában!!!

A.ttila

kb 10 évvel ezelőtt olyat fejlesztettünk amerikai megrendelésre, hogy az ügyfél felhívott egy számot és a szerver felolvasta neki az aznapi híreket és fontos történéseket. Lehet lassan a kertész is elér erre a pontra ;)
 
kb 10 évvel ezelőtt olyat fejlesztettünk amerikai megrendelésre, hogy az ügyfél felhívott egy számot és a szerver felolvasta neki az aznapi híreket és fontos történéseket. Lehet lassan a kertész is elér erre a pontra ;)

A képeknél azért lehet meggyűlne a baja, míg felsorolná az összes növényt, állatot, dekort. ;)
 
Sziasztok!

A napokban 169 legtöbb látogató egyszerre!

Csak mint a hőmérséklet rekordok (szinte naponta dől meg)!

Itt komoly létszám változás van folyamatban!

A.ttila
 
Sziasztok!

Sokáig a 206 fő volt a felhasználói csúcs (nem tudom mikor ugrott pontosan erre a szintre, valamikor november táján).

Ma viszont 325!!!:wideyed:

Viktor víziója az 500-as látogatói létszámtól már nincs is messze, ha így haladunk!

A.ttila
 
Nem pont ide vág, de nem találtam pontos helyet a kérdésemre.
Nézegettem a fórumot, és rátaláltam az ingyen elvihető növények topikra. És megfordult a fejemben, hogy milyen jó is a fővárosiaknak, hogy relatíve olyan közel laknak egymáshoz. Aztán azon agyaltam, hogy milyen jó lenne, ha lenne az oldalon egy ki hol lakik statisztika. Lehetne akár egy táblázatban, abc sorrendben, vagy megyénkén csoportosítva. De az oldal profizmusához egy olyan klappolna, hogy pölö egy térképen mutatná, a tagok lakóhelyét. Mint a POI-k a google maps-on :D
Így könnyebb lenne ismerkedni egymáshoz közel lakóknak. Mert én például senkit nem is merek a közelemben, aki kicsit is komolyabban foglalkozna az akvarisztikával itt a közelemben. Pedig biztos van, csak nem tudok róla.
 
Nem pont ide vág, de nem találtam pontos helyet a kérdésemre.
Nézegettem a fórumot, és rátaláltam az ingyen elvihető növények topikra. És megfordult a fejemben, hogy milyen jó is a fővárosiaknak, hogy relatíve olyan közel laknak egymáshoz. Aztán azon agyaltam, hogy milyen jó lenne, ha lenne az oldalon egy ki hol lakik statisztika. Lehetne akár egy táblázatban, abc sorrendben, vagy megyénkén csoportosítva. De az oldal profizmusához egy olyan klappolna, hogy pölö egy térképen mutatná, a tagok lakóhelyét. Mint a POI-k a google maps-on :D
Így könnyebb lenne ismerkedni egymáshoz közel lakóknak. Mert én például senkit nem is merek a közelemben, aki kicsit is komolyabban foglalkozna az akvarisztikával itt a közelemben. Pedig biztos van, csak nem tudok róla.

Egy ilyet tudnánk csinálni:
http://www.ukaps.org/forum/memberMap/
 
Back
Oldal tetejére