• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Egy az egybe

Sziasztok !
Az aki alá, bekerült, még a két járatott szűrő, így egy eheim 2075, kettő jbl 901, egy tetra 800 , és egy eheim 2213- as van alatta, megpakolva, mátrix, és biorio kombóval, meg , pár zacsi purigennel.
Az aki, fejlődik, a növények lassan kezdenek hozzászokni az akihoz, és pár növény lassan kezd a vízalatti élethez.
Két képpel készültem. Előre is mindenkinek , kellemes szilvesztert, petárda nélkülit, és tényleg minden jóban teli 2019-es évet kívánok előre is :happy: !


1.JPG



2.JPG
 
A red moor tövében valisnéria spiralis van?
Gyönyörű lesz, ha összeérnek a növények, csattogtatnod kell majd az ollót rendesen, hogy utat vágj a dzsungelben!

BUÉK nektek is!
 
A red moor tövében valisnéria spiralis van?
Gyönyörű lesz, ha összeérnek a növények, csattogtatnod kell majd az ollót rendesen, hogy utat vágj a dzsungelben!

BUÉK nektek is!
Nem az van ott, :) de még egy két növényt belefogok préselni, ha a Greenaua befejezte a leltárt. :) Egy növény dzsungelt szeretnék majd, amibe lehet nézni a növényeket, meg az élölényeket is, amolyan családi nagy aki, ahol nem kell figyelnem, hogy legyen arány, csapathal szépen usszon, csak egyszerűen szép legyen. :)
 
Sziasztok !
Az aki alá, bekerült, még a két járatott szűrő, így egy eheim 2075, kettő jbl 901, egy tetra 800 , és egy eheim 2213- as van alatta, megpakolva, mátrix, és biorio kombóval, meg , pár zacsi purigennel.
Az aki, fejlődik, a növények lassan kezdenek hozzászokni az akihoz, és pár növény lassan kezd a vízalatti élethez.
Két képpel készültem. Előre is mindenkinek , kellemes szilvesztert, petárda nélkülit, és tényleg minden jóban teli 2019-es évet kívánok előre is :happy: !


View attachment 70123



View attachment 70124
@W.Márk
Nagyon szép a akváriumod !
De mikor töltesz bele egy kis vizet ?:D
Mennyi is az apár zacsi Seachem Purigen ? Én is szeretem a viz nelküli viz látszatát . Egy kicsivel nálam is több puri van benne mint kellene . De igy észrevételem szerint nem is olyan sürűn kel újra tisztítani a purigent .
De komolyan nagyon szép s tiszta a vized . Gratula !(y)
 
@W.Márk
Nagyon szép a akváriumod !
De mikor töltesz bele egy kis vizet ?:D
Mennyi is az apár zacsi Seachem Purigen ? Én is szeretem a viz nelküli viz látszatát . Egy kicsivel nálam is több puri van benne mint kellene . De igy észrevételem szerint nem is olyan sürűn kel újra tisztítani a purigent .
De komolyan nagyon szép s tiszta a vized . Gratula !(y)
Köszönöm !
Szerintem 6 zacsi 100grammos van benne ha jól emlékszem. :)
 
Szia!
Nagyon régen nem jelentkeztél. Mi a helyzet a Biorbbal, kerültek bele brekuszok?
És az akvárium, ketyeg azóta is?
Amivel neveztél, az hányadik helyen végzett végül?
A biorb üresen áll, majd egyszer lesz benne valami. Brekuszok, már vagy fél éve egy terráriumba vannak, nagyon szépen elvannak. Ezek az akik, már rég nincsenek, azóta, lett egy kis fás nano, azzal sok helyre neveztem, jelenleg egy köves nano van, azt patyolgatom, jövőhét versenyfotó, azt annyi. Októberben teszem össze az új nanoscapet, meg egy 60*40*40-es,ez is versenyzésre megy, igy minden évben van két verseny akim. Szívesen naplóznám mind, de akkor nincs meglepi sehol.
 
Back
Oldal tetejére