• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Echinodorus tenellus

Megküdök vele de megtanulom. Még jó hogy volt bent még valaki náluk, de meglesz a parvulám ha fene fenét eszik is.
:)
 
Húha. Megérkezett a kis doboz parvulám,gyönyörűséges. Ha jol látom zselében van. Ha még nem tudom a helyére ültetgetni akkor hogyan kell pár napig ezt a kis dobozt kezelni? Vagyis ami benne van.
 
Csak ne bontsd ki. :) Még véletlenül se, amíg fel nem használod.
Én a zselés Ammania-t az ablakba tettem, élvezte a napfényt.

Tapatalkkal küldve az én Lenovo A6000 eszközömről
 
Na jo mennék én mert látom hogy profik de a szállítási díj nekem borsos Pestre meg vonattal megyek Törökbálint meg nem fér bele tömegközlekedéssel az időmbe.
Hidd el a rossz ügyvédnél nincsen drágább ügyvéd! Ez igaz az akvarisztikai felszerelésekre is. Inkább spórolj össze egy jóra mint 3 tönkremegy. GA!
 
Sajnos csak egyszer kod a kod de az is szuper legalább :) Lipi ügyvéd vagy? :D am igazad van nem vitatom ám nah azért megérthetsz.
 
Igy ment el hamar vagy 50 vadas garnélám :) de nyilván egy bolt azért nem engedhet meg magának ingyenességet gyakran ez érthető. Igy is nagyon Örülök a kis parvulámnak :)
 
nagyon Örülök a kis parvulámnak
Arra azért figyelj, nehogy "megfőzd" ha az ablakban tartod, ugyanis a 28-30°C a felső határa a tűrőképességének.
Ha ettől nem kell tartanod, érdemes 1-2 hétig világos helyen tartani: gyönyörűen bebokrosodik;)
 
Sajnos csak egyszer kod a kod de az is szuper legalább :) Lipi ügyvéd vagy? :D am igazad van nem vitatom ám nah azért megérthetsz.
:) Teljes mértékben megértelek, azért mondtam neked ezt mert 15 év sügérezés elvitt mo összes boltjába szinte. Nem vagyok ügyvéd csak autodidakta módon megtanultam a Ptk-t, Btk nagyobb részét, Főleg cégjogot etc Mivel sokat dolgozom ügyvédekkel, ügyészekkel munkám során így egyszer réges régen elkezdett érdekelni a téma aztán olvastam, utána szerződéseket írtam, pereltem, volt minden etc. Ahogy mindnyájan vagyunk ezzel ami érdekel azt fejlesztjük itt is azért vagyunk.
 
Kicsit szomorú lettem, mert itt a topik utolsó oldala nem a tenellusról szólt.:unsure:
Hogy a "téma" is menjen tovább, ezért beszúrok ide egy képet a nagy "kisérletemről".
Egy hete ültettem 3 doboz GA zselés növénykét low-ba. Többi infot majd a naplóban szeretnék írni róla, hátha valakit érdekel.:)
DSCN1558.JPG
 
Utoljára módosított:
Zolee be szomorkodj,bocsáss meg hogy másfele vittük a témát. Gyönyörű az alvás! Köszönöm a képet. Halasbol lehet ilyen kis növényes paradicsomot varázsolni?
 
Kicsit szomorú lettem, mert itt a topik utolsó oldala nem a tenellusról szólt.:unsure:
Hogy a "téma" is menjen tovább, ezért beszúrok ide egy képet a nagy "kisérletemről".
Egy hete ültettem 3 doboz GA zselés növénykét low-ba. Többi infot majd a naplóban szeretnék írni róla, hátha valakit érdekel.:)
View attachment 13117
Szia , elnézésed kérem de pont jó volt mert tudtam még rendelni így s csak kevés dologra volt szükségem.
Az akváriumod szépen alakulgat, egy picit több fényt meghálálna a tenellusod és a parvula is. A tenelluson látszik főleg a nagyobbon, hogy gyorsan nő felfelé. Ennek annyi a hátránya, hogy egy idő után az összes indákon fog fent lebegni. Amennyiben van rá lehetőséged s kedved szerintem egy picit emelj a világításon. ;)
 
Back
Oldal tetejére