• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Easy Life AlgExit

Lehetseges hogy az algexittol hullanak az amanoim? 3 hete hasznalom azota 2 ongyilkos es 4 hulla van. Senki mas nem panaszkodik a vizparameterek rendben.

Tapatalkkal küldve az én SM-G900F eszközömről
 
Na skacok. Én is használom az AlgExit-et fonál alga ellen s nálam hatásos. Nekem a moháhat szinte teljesen belepte meg lassan megjelent mindehol, kövek parvula.....
2hét után már csak a mohán találok de az is a kezdetekhez képest kb a fele ami volt rajta....... 200L-hez 20ml-t adagolok hetente, vízcsere után.
 
Lehetseges hogy az algexittol hullanak az amanoim? 3 hete hasznalom azota 2 ongyilkos es 4 hulla van. Senki mas nem panaszkodik a vizparameterek rendben.

Tapatalkkal küldve az én SM-G900F eszközömről

Elofordulhat. Carbot ne adagolj amikor hasznalod.
 
Sziasztok?
Ez is olyan mit a PhytonGit hogy a boltban van csak nincs fent a shopban mert ...(tudja midenki) ?
 
Ecset és fonál alga kapcsán olvasom a tapasztalatokat.
  1. Nekem a fő problémám a zöld por / zöld pont alga. Erre vajon működött nálatok?
  2. Black-out-tal kombináltátok már? Növények mennyire bírják a dupla csapást?
  3. A folyamatos (fenntartó) adagolással ti hogy vagytok? Az akváriumom két hatalmas üvegportál között van, szóval egész nap jó sok fényt kap (még ha tűző nap nem is éri). Gondolom, ennek köszönhető az alga. Most akkor vagy takargatom nap közben, vagy a világítást a napfény idejéhez igazítom - egyikhez sincs kedvem, mert este szép megvilágítva, a nappaliban meg béna egy 2,5m hosszan letakart akvárium...
  4. Ha folyamatosan adagoljátok, nem okozott-e problémát a Seachem Purigen hiánya? Vagy ti simán benne hagytátok?
Kösz a tippeket előre is.
 
Back
Oldal tetejére