• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

EAPLC 2019 -20 ?

Szerintem így akarják elkerülni, hogy nevezőket kizárjanak az IAPLC-ről.
Valahol logikus, mert így növel(het)ik a résztvevők számát.
alulrol a masodik mondatban van, hogy mar nevezheted az IAPLC munkadat is es az oldalukra is felkerult engedelyezett versenykent az eaplc
 
A nevezések számokban. Egész jók vagyunk
Hát ha mindenki két akváriummal nevezett akkor csak 9,500.000. emberből 6 an vagyunk :ROFLMAO:
A Németek nevezési számát erős túlzásnak tartom,szerintem boldog boldogtalan nevezett,még szerencse hogy nem a nevezési számok szerint rangsorolnak,így még egy Skót is elhozhatja idén a trófeát :unsure:😁
 
Utoljára módosított:
Tudja valaki, hogy eredmények mikorra várhatóak? A legutóbbi post erről nem volt túl bőszavú. 🙊
 
Én nem vagyok az a nagyon türelmes típus. Szóval ennek kevésbé örültem. De legalább tudjuk...

92215513_2981170611921665_3732487199115968512_o.jpg
 
Németországban az április vége vajon melyik hónapra esik?:) @kuchi tudsz valami pletykát?
Na ma delutan kaptam egy e-mailt,hogy a nagy akvarium fotojat küldjem el,mert allitolag valami gond van a fotoval!
27-en!!Ezek szerint most alltak neki?!
Szerintem jövöre itt(se) mar nem nevezek!
 
Szerintem a rangsor már összeállt, talán publikálva is lesz a héten (ünnepélyesebb lett volna egy hétvégét választani), a galéria csúszik valószínű, ahhoz kell a képed. Mivel szükség van a fényképre, gondolom egy előkelő helyezésre számíthatsz. Nem vagyok túl optimista a verseny szervezésével kapcsolatban, de ezt most így érzem, persze azért elég ciki, hogy még mindig csak találgatunk.:(
 
Back
Oldal tetejére