• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

EAPLC 2018 CONTEST

Hetek óta úgy tűnik, mintha elindult volna a nevezés, de az oldalon rosszul szerepel a határideje, nem kaptam hírlevelet a megnyitásról, pedig feliratkoztam, nem szerepel FB-on sem, hogy változott volna valami.(n) @kuchi, nem kérdeznéd meg Jurijst, mi újság?:)
 
Utoljára módosított:
Van palu kategória is... Tök jó, pont mostanában készülök indítani egyet :) Az más kérdés, hogy határidőig tudok-e értékelhető fotót beküldeni (n):unsure:
 
Sziasztok,
Kiváncsiságból neveztem ide is a HAC mellett. Ugyan sok mindent nemvárok az eredményeket illetően, mert még sehol sem vagyok a hobbiban de gondoltam megmérettetem magam EU-s szinten :unsure: :)
Tudja valaki, hogy itt mikor mondanak eredményeket?
 
Sziasztok,
Kiváncsiságból neveztem ide is a HAC mellett. Ugyan sok mindent nemvárok az eredményeket illetően, mert még sehol sem vagyok a hobbiban de gondoltam megmérettetem magam EU-s szinten :unsure: :)
Tudja valaki, hogy itt mikor mondanak eredményeket?
Csak következtetni lehet, a tavalyi esemény alapján: az eredmények március elején/közepén jöhetnek.:unsure: A díjátadót pedig április 6-ra tervezik.:)
 
Utoljára módosított:
Csak következtetni lehet, a tavalyi esemény alapján: az eredmények március elején/közepén jöhetnek.:unsure: A díjátadót pedig április 6-ra tervezik.:)
Nem jol tudod!A Jurij irta multkor,hogy jan 31-ig lehet nevezni!
 
Sziasztok!

Szívesen növelném a magyar nevezők számát, ugyan esélyem nincs, viszont ha már csináljuk, hát akkor legyünk népszerűek magyarok külföldön is. :)
A kérdésem olyan lenne hogy mivel sajnos nem tudok angolul, ezért a szabályokkal kapcsolatosan, a fotó lehet ugyanaz mint amivel jelenleg a HAC-ra is neveztem? van valami szigorú szabály mint az IAPLC-n hogy utána nem lehet publikálni nagyon sehol és hasonlók? Vagy itt nincs ilyen?
 
Back
Oldal tetejére