• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

EAPLC 2018 CONTEST

Mielőtt félreértés lenne: Mi idén nem indultunk az EAPLC-n, így a nano 49. hely sem a miénk, hanem egy névrokoné: Nano 49 Nikoletta Nagyné Lovász Hungary.
Csilla ezt egy kicsit elnézted, de azért köszi!:) Üdv.: Lovas-Nagy Nicolette (Luigi13 / Nicole)
Talán, mert nem akartam elhinni, hogy nem neveztetek.
Sorry.😬
 
Sziasztok,

Medium 49. Nagy meglepetés nincs...

VISZONT ... Wabikusa 4. ... hohohoooooo

lehet újra kezdem a wabizást, hagyom ezt az akva vonalat :)

Zs

A wabi idén nagyon gyenge volt. Ha jövőre nem sikerül ezen a kategórián javítani, el tudom képzelni, hogy egyszerűen megszüntetik.
Évek óta pontozom ezt a versenyt, de most tényleg harmatos volt. Szerintem maradj az akváriumoknál 👍
 
Gratulálok szintén minden helyezettnek és köszönöm a támogatásotokat a naplómban, nagyon jó kis helyezés ez, akárhogy is nézzük, top “kerek”.:) Amitől mégsem felhőtlen a boldogságom, az az, hogy tavaly jobb helyen végeztem, igaz, valamivel most többen voltunk és a kategória mérethatára is kitolódott, de akkor is sajna: 10>5.:(
Kicsit ez zavart az eredményhirdetés után, most viszont már teljesen közömbös az eredményem, nézném már a fotókat, remélem lesz sok olyan is, amit még nem láttunk korábbi versenyeken.:love:
 
Gratulálok szintén minden helyezettnek és köszönöm a támogatásotokat a naplómban, nagyon jó kis helyezés ez, akárhogy is nézzük, top “kerek”.:) Amitől mégsem felhőtlen a boldogságom, az az, hogy tavaly jobb helyen végeztem, igaz, valamivel most többen voltunk és a kategória mérethatára is kitolódott, de akkor is sajna: 10>5.:(
Kicsit ez zavart az eredményhirdetés után, most viszont már teljesen közömbös az eredményem, nézném már a fotókat, remélem lesz sok olyan is, amit még nem láttunk korábbi versenyeken.:love:

Sokkal jobb helyezést lett volna, talán egy másik lombozattal. Szerintem ez kicsit elhúzta a dolgot. Ettől függetlenül gratula.
 
A wabi idén nagyon gyenge volt. Ha jövőre nem sikerül ezen a kategórián javítani, el tudom képzelni, hogy egyszerűen megszüntetik.
Évek óta pontozom ezt a versenyt, de most tényleg harmatos volt. Szerintem maradj az akváriumoknál 👍

Kicsit még néhány szó erejéig a wabiról.

Anno amikor elindították a kategóriát (HAC után inspirálva) :) az egész kategória attól élt, hogy nem csak egy üvegvázában gondolkodva kellett alkotni, hanem egy kész kompozíciót tettek le a legtöbben.
A tál amit használtak az alátét, a környezet, stb. Az élet nem ért véget egy 20 cm-s üvegtálban. Idén ennek szinte nyomát sem láttam. Eltüntek ezek a csodák. Maradt 1-2 az egész mezőnyből.
 
Érdekes lehet:

Saturday 6th of April
  • 9:00 show open for visitors
  • 12:00-15:00 Live Aquascaping Demonstration by the Judges of the EAPLC contest: Dave Chow, Adam Paszczela, Oliver Knott and George Farmer! (scaped 90p signature aquariums will be available for purchase)
    • Livestream:
  • 18:30 opening of the Scapers Night event with Food and Drinks. Tickets can be purchased at the show (20€pp).
  • 20:00-21:00 EAPLC Awarding ceremony
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére