• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

EAPLC 2018 CONTEST

Jöhetnek kommentbe az eredmények [emoji6]
Részemről
Nano kategória 21. hely (ez új akvárium)
Médium kategória 33. hely (ez még a mostani előtti akvárium),ennek külön örülök mert kategórián belül a legjobb Magyar eredmény.

Gratula mindenkinek aki indult.
Mátrai Sanyinak a nano 10. helyért külön gratulálok
Patriknak a 14. helyért is külön gratulálok.
 
Gratulalok mindenkinek, aki indult! Patriknak Sanyinak, meg Andrasnak, Viktornak, külön is a jo eredmenyekert! De termeszetesen mindekit dicseret illet!
Jomagam a 70. hely a nagy kategoriaban, 79. a mediumban es 49. a nanoban, ahol a nejem indult...:) Remelem jol irtam most be a helyezeseket... A nanonak örülök, viszont a masik kettönel egyertelmüen csalodott vagyok. De különösen a nagy akva erint rosszul, hogy öszinte legyek...:( Tudom, hogy hibakkal teli, de volt benne melom, nem is festett rosszul, nem tudom miert csuszott ennyire hatra. Nem is vartam elökelö helyre, az igaz, de azt gondoltam valahol a közepmezönyben landol...hat nem. Ez azert tenyleg lelombozo. De, ezt dobta a gep! Sebaj, majd következö alkalommal.
 
Gratulalok mindenkinek, aki indult! Patriknak Sanyinak, meg Andrasnak, Viktornak, külön is a jo eredmenyekert! De termeszetesen mindekit dicseret illet!
Jomagam a 70. hely a nagy kategoriaban, 79. a mediumban es 49. a nanoban, ahol a nejem indult...:) Remelem jol irtam most be a helyezeseket... A nanonak örülök, viszont a masik kettönel egyertelmüen csalodott vagyok. De különösen a nagy akva erint rosszul, hogy öszinte legyek...:( Tudom, hogy hibakkal teli, de volt benne melom, nem is festett rosszul, nem tudom miert csuszott ennyire hatra. Nem is vartam elökelö helyre, az igaz, de azt gondoltam valahol a közepmezönyben landol...hat nem. Ez azert tenyleg lelombozo. De, ezt dobta a gep! Sebaj, majd következö alkalommal.
Ja, es @sztanotomi -t ki ne hagyjam!!! Nagy gratula neki is!
 
Jöhetnek kommentbe az eredmények [emoji6]
Részemről
Nano kategória 21. hely (ez új akvárium)
Médium kategória 33. hely (ez még a mostani előtti akvárium),ennek külön örülök mert kategórián belül a legjobb Magyar eredmény.

Gratula mindenkinek aki indult.
Mátrai Sanyinak a nano 10. helyért külön gratulálok
Patriknak a 14. helyért is külön gratulálok.

Gratulálok, főleg, hogy az egyik példaképed, Sascha Hoyer ugyanitt csak a 73.lett!
@Luigi13 Niki a 49.helyet, @Eke Máté a 61. pozíciót csípte el, azért az is szép ám!
 
@Eke Máté a 61. pozíciót csípte el, azért az is szép ám!

Köszi!
Az utolsó harmad elejére vártam az akváriumot, úgy tűnik, hogy nagyon pontosan tudok becsülni. :D
Igazán akkor fogom tudni értékelni az eredményt, ha látom a galériában a teljes mezőnyt.
Egyelőre úgy érzem, hogy ahhoz képest kimondottan jó ez az eredmény is, hogy 2018 júniusa óta van akváriumunk.
 
Köszi!
Az utolsó harmad elejére vártam az akváriumot, úgy tűnik, hogy nagyon pontosan tudok becsülni. :D
Igazán akkor fogom tudni értékelni az eredményt, ha látom a galériában a teljes mezőnyt.
Egyelőre úgy érzem, hogy ahhoz képest kimondottan jó ez az eredmény is, hogy 2018 júniusa óta van akváriumunk.
Patrik és Sanyi sem elsőre került az élmezőnybe. Szerintem ez nagyon szép eredmény, jövőre meg majd az első fele a cél!
 
Most,hogy mar kicsit lehiggadtam,Nagy Kategória 14 hely!;)
Csalódáskép értem meg ezt a helyezésem,pedig nem olyan gyenge ez a 14-ik hely!Nem is tudom,de tavaly talán 49-ik voltam!
Valahol a top 10-be vártam magam!:unsure:
En is gratulálok mindenkinek!
 
Gratulálok, főleg, hogy az egyik példaképed, Sascha Hoyer ugyanitt csak a 73.lett!
@Luigi13 Niki a 49.helyet, @Eke Máté a 61. pozíciót csípte el, azért az is szép ám!
Mielőtt félreértés lenne: Mi idén nem indultunk az EAPLC-n, így a nano 49. hely sem a miénk, hanem egy névrokoné: Nano 49 Nikoletta Nagyné Lovász Hungary.
Csilla ezt egy kicsit elnézted, de azért köszi!:) Üdv.: Lovas-Nagy Nicolette (Luigi13 / Nicole)
 
Back
Oldal tetejére