• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos EAPLC 2017 Contest

Sajnos ezt a versenyt a német ADA rendezi. Kis presztizs villogtatás. Nincs mögötte lélek, elhivatottság. Nincs küldetés.
Kinevezte a verseny EU versenynek, de ha jó lenne a szervezés a jelenlegi nevezésnél akár 5x ennyi akvárum is lehetne. A piacban ennyivel több van legalább.
A melót kiadta Jurijsnek. És vagy a ráfordított idő vagy a zseton hibádzik, de valami nem ok. A site állandóan halott.
Túl sok a késés stb. A regisztráció nem működik rendesen évek óta.

Nah mind1. De tényleg morcos vagyok az akváriumok miatt. Vagy egyenként mindenkinek íni kellett volna a regisztráció után?
Hát ha írni nem is de "inni" mindenkèppen [emoji16][emoji16]
Bocs a trollèrt,egyèbkènt egyetèrtek a leírtakkal [emoji6]

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
 
Ma beszeltem a We Scape Together nevű Aquascaping Team (Düsseldorf)egyik tagjával Kim-el(2 napot töltök el náluk) es ö is azt mondta,hogy a Nemetek is szégyenlik magukat amit Jörg Buhlmann (ADA Deutschland)csinál!Nincs szív!Oké elhozta tavaly Dave Chow-t,idén jön George Farmer-t,de valahogy nem az igazi!Az,hogy elnevezte a Galpc(German Aquascaping verseny)Ealpc-nek,hogy kicsit több induló legyen,az kicsit gaz!2 hét múlva megyek Hamburgba a díjkiosztóra,majd rákérdezek,hogy miként gondolkodik róla!
 
Ez én vagyok :)
A tavalyi nevezések láttán bíztam a top10-ben, sajnos nem jött össze. De kicsit sem vagyok csalódott (sőt!:happy:), tudom helyén kezelni az akváriumomat, bizonyára idén erősebb volt a felhozatal, aminek szintén örülök. Gratulálok a többieknek is.
Gratula!Miattam nem fértél be a top 10-be bocsika!:p!Na jo csak viccelek!Melyik scape-el indultál?
 
Gratula!Miattam nem fértél be a top 10-be bocsika!:p!Na jo csak viccelek!Melyik scape-el indultál?
Én is gratulálok neked a helyemhez :D
Melyikkel indultam volna? :D Egyetlen értékelhető kész akvám volt csak eddig, a dragonos.
 
Sziasztok!

Gratulálunk minden jó helyezést elérő kertésztársnak (legfőképpen @danyi03 Tomi , @matrai Sanyi)!

Sajnos nekünk vagy nem sikerült a nevezés, vagy nagyon nem lett jó a fotó szerkesztés, (vagy csupán már unalmas).
A visszajelzésben pedig nem látjuk melyik fényképpel neveztünk, így örök talány marad az esetleges helyezés és annak a képnek látványvilága .

AmegA
 
Köszönöm mindenkinek, gratulálok én is az indulóknak, sajnos a sikeres nevezéshez, úgy tűnik, szerencse is kellett (idén is). Tudom milyen pocsék érzés, az izgatott várakozás után szembesülni a nevezés elkallódásával, tavaly átéltem.:( Nem vagyok biztos abban, hogy a szervezők tudnak ezekről a problémákról, úgy gondoltam, ha Jurijs felveszi velem a kapcsolatot az eredményhirdetéssel kapcsolatban, pár mondatban megírom neki.:)

@AmegA, ha az eaplc oldalra bejelentkeztek, a "Your Entries" fül alatt, még látszik a nevezett kép. Vagy már néztétek ott?
 
Utoljára módosított:
Az a baj, hogy ezek az akváriumok egy ilyen kis versenyen a legjobb 50-ben kellene, hogy legyenek. Még akkor is ezt mondom, ha ismerem a nevezéseket.
Ha nincsenek ott az szervezési probléma sajnos.
 
Az a baj, hogy ezek az akváriumok egy ilyen kis versenyen a legjobb 50-ben kellene, hogy legyenek. Még akkor is ezt mondom, ha ismerem a nevezéseket.
Ha nincsenek ott az szervezési probléma sajnos.
Szomorú ezt hallani, na nemsokára bedobom az én fotómat elrettentésül...,csak, hogy legyen valami hátul is a sorban.:D:LOL:
 
Szomorú ezt hallani, na nemsokára bedobom az én fotómat elrettentésül...,csak, hogy legyen valami hátul is a sorban.:D:LOL:
Na akkor legyen itt életem első versenyfotója, de reméljük nem az utolsó...
Úgy nézzétek, hogy nincsen se Lightroom se Photoshop programom (bár lehet másnak sem, ezt nem tudhatom). A fotót egy kb. 7 éves Fuji finepix Bridge géppel csináltam, mindenféle mutatványok nélkül, ugyanis fotózni egyáltalán nem tudok, soha nem is fotóztam. Egy picit a fényt és színeket korrigáltam, csak minimálisan.
Ez lett a végeredmény, eleg kaka, cserébe borzalmas...:)
A koncepció olyan amilyen, igyekszem fejlődni majd.

59cc02d63eb01.jpg
 
Még tartoztunk a versenyfotóval, ami a 32. helyre volt elég a Standard kategóriában.:) (Ezzel javítottunk az előző évi 49.-hez képest.)
View attachment 43501Hordalék versenyfotója by Lovas Attila, on Flickr
Én ezt az akvát láttam élőben s mint amikor az ember szerelmes lesz, utána 2 hétig csak rá tudtam gondolni, de komolyan. Rengeteg apró részlet van benne. S értelemszerűen élőben még látványosabb. Azt nem tudom vettetek-e ki belőle valamit, de mintha élőben a sötét növények dominánsabbak lettek volna (Bucephalandra?). Illetve lehet csak a túlszaturáltság miatt tűnik világoszöldebbnek. Gratulálok a helyezéshez.
 
Back
Oldal tetejére