• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

EAPLC 2016 - díjátadó november 19

Uhh,brutál szép akvárium készült:)(y).
Egy gondolatom lenne ezzel kapcsolatban.Amíg a hazai akvakertészek pár kiló kővel kell megoldják a hardscape részét ,sajnos csak álom marad egy ilyen akvárium.Legalábbis nekem.
De azt hiszem elkezdem gyűjteni az ilyen hatalmas seiyru köveket.:LOL:

Vagy ott van a kis 60-as akva, abba nem kellenek hatalmas kövek! :D
 
De ne offoljuk szét a topicot........örülök,hogy @kuchi Patrik kint volt ott a helyszínen,és megosztott pár fotót ,köszönjük.Kicsit irigy is vagyok rá .:whistle:Amugy meg nem győzök betelni a Dave és Oliver által épített "Great wall" akváriummal.Nagyon durván jól néz ki.
 
De ne offoljuk szét a topicot........örülök,hogy @kuchi Patrik kint volt ott a helyszínen,és megosztott pár fotót ,köszönjük.Kicsit irigy is vagyok rá .:whistle:Amugy meg nem győzök betelni a Dave és Oliver által épített "Great wall" akváriummal.Nagyon durván jól néz ki.
Ja ja!Na de ki keszitette elö nekik a növenyeket;)?Nelkülem nem ment volna:confused:!Büszke vagyok,hogy egy kicsit hozza tehettem valamit a scape-hoz!Amugy szupi volt resztvenni az esemenyen,sok jo Aquascapert megismerni.Mind a 2 este elmentünk kajazni,a buli utan 40-en!Voltak Lengyelek,Kinaiak,Nemetek,Portugal,Török,Magyar scaperek!Boldog vagyok,hogy ott lehettem!De a Hac dij kiosztot se fogom kihagyni!
 
Köszi szépen! ;)

Akkor a második kérés, hogy csavarj le egy jó nagy matyulit ennek a JuriJS gyereknek! :p :D
Mar keso!De csak az elsö 100 kerül nyilvanosra hetfön,a többi postan erkezik!Mar jeleztem,hogy ez kicsit zavaros,ott vagy a dij kioszton,de vegül nem tudod meg hol vegeztel!:mad:
 
Mar keso!De csak az elsö 100 kerül nyilvanosra hetfön,a többi postan erkezik!Mar jeleztem,hogy ez kicsit zavaros,ott vagy a dij kioszton,de vegül nem tudod meg hol vegeztel!:mad:

Nem tudom miért kell ilyet csinálni...
Sejtem az okát, de hát akkor is...

Egyáltalán hány induló lehetett/kategória?
Gondolom itt is majd valami 300 környékén leszek, de hát valakinek kell utosónak is lennie. :p Lehet meg sem tudom. :D

Amúgy nem is ez basz fel, hanem hogy direkt nem a Dave live streamre időzítettem az ebéd szünetem (meló volt ma), hanem a díjkiosztóra, hogy hátha lesz valami lista, vagy mittudomén...
 
Nem tudom miért kell ilyet csinálni...
Sejtem az okát, de hát akkor is...

Egyáltalán hány induló lehetett/kategória?
Gondolom itt is majd valami 300 környékén leszek, de hát valakinek kell utosónak is lennie. :p Lehet meg sem tudom. :D

Amúgy nem is ez basz fel, hanem hogy direkt nem a Dave live streamre időzítettem az ebéd szünetem (meló volt ma), hanem a díjkiosztóra, hogy hátha lesz valami lista, vagy mittudomén...
a workshoppal jobban jártál volna:facepalm::)
 
Gratulálok srácok! Arra még nem jöttem rá, hogy ez hogy 100, de feladtam a dolog értelmezését. :p
Ezek után a levelet kár kiküldeniük... német precizitás, mi?! :D


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Back
Oldal tetejére