• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

EAPLC 2016 - díjátadó november 19

Fura. Már múlt hétvégén is próbálkoztam, de azok (többször is próbáltam, lehet, hogy ez a baj?) se jelentek meg.
Meg pirossal írja ezt a You must upload a featured image...
Hát, jó lenne, hogyha összejönne ez a nevezés. :)

Helló JuriJS-nak írj ezzel kapcsolatban szerintem. ;)
 
Próbáltál belépni a profilodba? Nem lehet hogy a próbálkozások mind sikeresek voltak még az elején és esetleg már nem tudsz többet feltenni? Ez csak feltételezés.
Lépj be keress rá a feltöltéseidre nézd meg mi a story ott.

Nincs a your entriesnél semmi sajnos.
 
Szeretnek nevezni,de kitöltöttem a regisztrációs lapot,és semmi!Nem jön meg az E-mail,így nem tudok nevezni!
 
De sajna nem tudok bejelentkezni!Mar írtam Jurijnak,utána néz mi a gond!De te milyen Orosz oldalról nézed?

Na ez izgi! Én még a fotózásig sem jutottam el... :D Talán majd ma.. de hogy a konkrét nevezésig mikor jutok el?!
 
De sajna nem tudok bejelentkezni!Mar írtam Jurijnak,utána néz mi a gond!De te milyen Orosz oldalról nézed?
Nem csak egyáltalán nem tudok angolul. Gyerekkoromban nem nagyon kultiválták ezt a nyelvet. Mivel ukrán vagyok és úgy mond orosz anyanyelvű ezért a google forditó rossz fordítását is jobban megértem ha tördelt orosz mint angolrol tördelt magyarra. 12 évesen kezdtem itt nálatok minimal magyar tudással.
Ezt nem értem ,hogy nem enged bejelentkezni. Esetleg nem androidrol vagy angol billentyűzetes eszközről próbálod ? Ezt csak azért kérdezem mert ráfutottam párszor az y és z felcserélődésére.
Egy biztos. A nevezésed ott van és él.A többi majd megoldódik, feltéve ha képet is töltöttél fel.
 
Hm, erősen vacillálok.

A Dryads most nincs a legjobb formában, sajna nincs időm annyit foglalkozni vele amennyit megérdemelne vagy igényelne. A Mossy Fingers kezdi összekapni magát, és a fissik is dúsulnak be szépen, de az meg még kb. 1 hónap míg eléri a versenyformát.
Hagyjam a mostani nevezést a fenébe, és majd jövőre induljak? :(
 
Hm, erősen vacillálok.

A Dryads most nincs a legjobb formában, sajna nincs időm annyit foglalkozni vele amennyit megérdemelne vagy igényelne. A Mossy Fingers kezdi összekapni magát, és a fissik is dúsulnak be szépen, de az meg még kb. 1 hónap míg eléri a versenyformát.
Hagyjam a mostani nevezést a fenébe, és majd jövőre induljak? :(
Add be a nevezést mit veszíthetsz?
 
Az 51 literes nanoban nem lesz rescape, a 240-es nagyban tervben van jövőre full rescape, de ennek az esélye 50%, és ha nem jön össze, a mostani scape-el indulnék... Franc se tudja mi legyen. :D
 
Back
Oldal tetejére