• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

EAEC 2021 (European Aquatic and Emersed Contest)

Benevezel?

  • Ha belehúzok a karbiba, akkor talán van esélyem.

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    6

mmccannon

Bölcs Ent
Egy új verseny, amiben még az egyszeri akvaristának is lehetőséget adnak a megmérettetésre. Úgy tudom, hogy az egész mögött Juan Puchades van. (Javítsatok ki, ha tévedek.)
Két kategória van:
- akvárium
- emers (palu, vivárium, wabi kusa, stb.)

Az egészről ITT olvashattok részletes tájékoztatót.
 
A versenyfotóhoz segítséget szeretnék kérni olyasvalakitől, akinek profi, vagy közel profi gépe van.
A kívánalmak (nem az enyém, a nevezési feltételek diktálják):
A kép minőségileg 4K kell legyen (3840 x 2160 pixel) vagy nagyobb. A nevezéshez a képet JPEG formátumban kell elküldeni (nem lehet több, mint 10 MB) az eredeti EXIF információkkal együtt.

Ki vállalkozna rá? Plíz. 🙏
 
A versenyfotóhoz segítséget szeretnék kérni olyasvalakitől, akinek profi, vagy közel profi gépe van.
A kívánalmak (nem az enyém, a nevezési feltételek diktálják):
A kép minőségileg 4K kell legyen (3840 x 2160 pixel) vagy nagyobb. A nevezéshez a képet JPEG formátumban kell elküldeni (nem lehet több, mint 10 MB) az eredeti EXIF információkkal együtt.

Ki vállalkozna rá? Plíz. 🙏
Mi a határidő? Ha lesz szabadidő akkor szívesen elviszem a Canon-om :)
 
Utoljára módosított:
Mi a határidő? Ha lesz szabadidő akkor szívesen elviszem a Canon-om :)
Fú, köszi Ákos! 😘
Szeptember 15-ig lehet beadni a nevezéseket, Japán idő szerint, tehét nekünk 14-ke a tuti, ha netán valami technikai gikszer ütne be.

Schedule


Contest Starting Date
The contest opens on July 1, 2021 (JST)

Closing Date for Application
September 15, 2021 (JST)

Result announcement
November 14h, 2021 (JST) (More details will be announced on the official website once available)

Judges’ announcement
One judge a day from November 1 till 13, 2021.

Ceremony, results and awards.
November 14, 2021

EAEC Print Calendar with Top Award Works
January 2022

EAEC Print Book released.
February/March 2022
 
Köszi a figyelmeztetést.
Szerencsére idén már versenynaptár szerint haladok így ez a verseny sem maradt ki a sorból.
Jelenleg 8 versenyen vagyok jelen :)
Sok sikert az indulóknak itt is és más versenyeken is ,legyünk minél többen Magyarok !
Szupi! Akkor már csak annyit kívánok, hogy minél kisebb szám szerepeljen neved előtt. :)
 
Kérdés/kérés

Ki tud segíteni a képek utómunkálatában? RAW formátumú képekről van szó.
@kunakos ari volt, mert ma eljött, és lőtt képeket, csak a prezentálhatósághoz szeretnék segítséget kérni.
@viktorlantos most nem vagy a szívem csücske, mert az imént tudtam meg, hogy az egyik zsűritag vagy. Pedig Benned reménykedtem 😭
 
Kérdés/kérés

Ki tud segíteni a képek utómunkálatában? RAW formátumú képekről van szó.
@kunakos ari volt, mert ma eljött, és lőtt képeket, csak a prezentálhatósághoz szeretnék segítséget kérni.
@viktorlantos most nem vagy a szívem csücske, mert az imént tudtam meg, hogy az egyik zsűritag vagy. Pedig Benned reménykedtem 😭
@danyi03 Tomi? Az ő bettás képei jobbak mint az élő fotóalanyok.😉
 
Back
Oldal tetejére