• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

EAC 2020

Akkor a résztvevők :
FB_IMG_1582566902306.jpg
Annyit azért írok hogy a szervezők megkerestek privátban ha valaki kiesne szeretettel várnak mert nem sokkal maradtam le a top 30 ról,mondjuk szabi miatt nem tudtam volna menni,a lehetőséget megköszöntem és nem éltem vele. @kuchi Patrik, ha mész akkor Terezát üdvözlöm.😉
 
Pedig lehet, hogy most az olaszok helyett neked jobban örültek volna.
5 spanyol??? 5 francia??? Ezek tényleg ekkora ászok?:unsure:
 
Na, ne már, hogy @keszalvo berendezése nem volt jobb, mint mondjuk a német vagy a litván induló munkája? Ezek HAC-on a futottak még lenne!
Ezért utálom a versenyeket, mert nem tiszta, hogy minek alapján és kit választanak. épp.:(
 
Na, ne már, hogy @keszalvo berendezése nem volt jobb, mint mondjuk a német vagy a litván induló munkája? Ezek HAC-on a futottak még lenne!
Ezért utálom a versenyeket, mert nem tiszta, hogy minek alapján és kit választanak. épp.:(
Most utólag jutott eszembe hogy végül is nevezhettem volna Én is olyan akváriummal ami nem a legfrisebb,de úgy gondoltam hogy ami az IAPLC-n 163. lett az itt is megállja a helyét végül is megállta de ez nézőpont kérdése 😁
 
Ez az összeállítás azért volt hasznos, mert így megnyugodhat a lelked, nem vallottál szégyent, csak a neved nem volt a kalapban, amiből sorsoltak.😚
 
Na akkor ugy nez ki,hogy sikerül megkapnom a szabadsagot!;)
Az igazgatoig mentem,mert elöször azt mondtak,hogy szo sincs rola!:(
Mindenkepp ott akarok lenni,ez egy nagyon jo kis csapat epitö esemeny lesz,mar sokan irtak,hogy vegre megismerhetnek szemelyesen is.
5-en együtt voltunk Kinaban,velük a mai napig is tartjuk a kapcsolatot,Terezaval Japanba voltunk együtt!Ezzel az esemennyel kicsit közelebb kerülhetek a celomhoz(nemzetközi ismeretseg),azt akarom,hogy Magyarorszagrol Kuchi ugorjon be az embereknek elöször:)LOL:).
 
Back
Oldal tetejére