• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

EAC 2020

En mar neveztem is!
Ez olyan rendezveny lesz,mint a kinai Ciac volt!
Tehat,ha bekerülsz a top 30 ba,akkor ott Varsoban lesz egy Live berendezö show,es a zsüri dönti el,hogy megkapod a zsozsot(5000euro),vagy nem.Egyenlöre meg nem tiszta,hogy itt is aljak az utazast,szalläast stb...
 
En mar neveztem is!
Ez olyan rendezveny lesz,mint a kinai Ciac volt!
Tehat,ha bekerülsz a top 30 ba,akkor ott Varsoban lesz egy Live berendezö show,es a zsüri dönti el,hogy megkapod a zsozsot(5000euro),vagy nem.Egyenlöre meg nem tiszta,hogy itt is aljak az utazast,szalläast stb...
Ahogy olvastam, állják a hotelt, a transzfert a vásárra és az esemény alatti étkezést, de nem az angol az erősségem.🥴
 
Engem meg mint midig tartalékba raktak .............. :(:unsure: lehet el kell engednem egy kis időre ezt a versenyzéses dolgot ......... ez az év (2020) vízválasztó lesz.

Dear Aquascaper,

On behalf of EAC - European Aquascaping Championship I would like to thank for Your participation in EAC's 2020 eliminations.

Unfortunately, You were out of top 30. You also were very close, so here is a piece of good news- You are in the reserve list.

Please be patient, we might contact with You yet!
 
Engem meg mint midig tartalékba raktak .............. :(:unsure: lehet el kell engednem egy kis időre ezt a versenyzéses dolgot ......... ez az év (2020) vízválasztó lesz.

Dear Aquascaper,

On behalf of EAC - European Aquascaping Championship I would like to thank for Your participation in EAC's 2020 eliminations.

Unfortunately, You were out of top 30. You also were very close, so here is a piece of good news- You are in the reserve list.

Please be patient, we might contact with You yet!
Ez meg semmit se jelent!Ha valaki lemondja akkor van eselyed bekerülni!Jo lenne ott közösen epitteni!
 
Engem meg mint midig tartalékba raktak .............. :(:unsure: lehet el kell engednem egy kis időre ezt a versenyzéses dolgot ......... ez az év (2020) vízválasztó lesz.

Dear Aquascaper,

On behalf of EAC - European Aquascaping Championship I would like to thank for Your participation in EAC's 2020 eliminations.

Unfortunately, You were out of top 30. You also were very close, so here is a piece of good news- You are in the reserve list.

Please be patient, we might contact with You yet!

Reálisan a 30-ban benne volt Patrik az EAPLC alapján. Ugye ott évek óta pontozom látom a mezőnyt.
Emiatt ne menjen el a kedved. :)
 
Sziasztok,

A Lengyeleknél valami újdonság készül. Áprilisban lesz náluk egy Eu-s élő aquascaping contest. Jelentkezni mától lehet és a zsűri, akik között ott van Takayuki Fukada és Herry Rasio is, 30 scapert fog kiválasztani a beküldött fotók alapján.

Hajrá: https://join-eac.com/about-eac
Te a top 30-ban vagy, esetleg tartalékos lettél, mint Viktor?
 
Engem meg mint midig tartalékba raktak .............. :(:unsure: lehet el kell engednem egy kis időre ezt a versenyzéses dolgot ......... ez az év (2020) vízválasztó lesz.

Dear Aquascaper,

On behalf of EAC - European Aquascaping Championship I would like to thank for Your participation in EAC's 2020 eliminations.

Unfortunately, You were out of top 30. You also were very close, so here is a piece of good news- You are in the reserve list.

Please be patient, we might contact with You yet!
Legalább megpróbáltad és a remény hal meg utoljára, akár szerencséd is lehet még.
Én nagyon drukkolok neked, annyira megérdemelnéd! Mindig 1000%-kal teszed oda magad, egyszer már lehetne valami pozitív visszacsatolásod, ami további lendületet adna és még magasabbra repítene.
 
Back
Oldal tetejére