• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Dunaújváros

Miért nem csodálkozom, hogy ez a topik üres?

Mindenesetre én egyik boltot sem ajánlom itt helyben, csak a legsürgősebb dolgokat érdemes itt megvenni; ha van pár szabad órája az embernek, máris irány Bp.
Drága is, a szakértelem hiányos; a választék, és a tartási körülmények pedig szintén nem túl jók.

Ez az én szubjektiv véleményem.
 
Azért ez nem teljesen így van.
A Békekörúton lévő Marlin-ban a legkorrektebb a kiszolgálás, gyerekkorom óta odajárok (itt van az utcánk végén). A tulajdonos hölgy sokkal jobban érti a dolgát, mint bárki a városban. Tubifexet mindig ott veszek, mert ott a legjobb minőség. Az új halak mindig karanténba kerülnek a lehetőségekhez mérten, de sajnos nagyon kicsi az üzlet.
A 19-es buszmegállónál lévő Delfin megszűnt, nem is értem miért... :D
A másik Delfin, bent a városban még sokkal kisebb, mint bármelyik a városban található üzlet. Az ott dolgozó bácsi is a hőskor óta ott van, ettől függetlenül inkább nézzünk utána annak az élőlénynek amit ott megvennénk, mert sajnos nem mindig pontosak az információk, amiket ott kaphatunk. (Tyű, de szépen fogalmaztam).
Van még egy kisállatos a Vasmű út végén, a Római körút felé, ha agyonvernének se tudnám megmondani a nevét. Igazából egyszer vagy talán kétszer jártam ott, egyszer száraz haltápért ugrottam be munka után, egyszer pedig egy Anubias-t hoztam onnan. Kiszolgálás korrekt, az állatok hogyanlétéről nem igazán tudok nyilatkozni.
Nem is tudom van-e még más üzlet a városban.
Sajnos kicsiny városunk megrekedt a kommunista korszak, és az új évezred határán, úgyhogy túl sok lehetőség nem rejlik itt. Sajnos ez jó darabig így is fog maradni...
 
Oké, a Marlinnal nincs sok tapasztalatom, elfogadom a véleményed. Én csak egyszer voltam ott, akkor növényt vettem, az mondjuk teljesen rendben volt/van, most is a legnagyobb növényem.
A 19es Delfin viszont tényleg nem tudom miért zárt be (gondolom a Marlin közelsége miatt, nem?), mondjuk ott is csak 2x voltam, de berendezésileg szerintem nagyságrendekkel jobb volt, mint a másik Delfin. Az eladóról nem tudok nyilatkozni.
A Rómain lakom, de nem tudok róla, hogy lenne errefelé üzlet; régen (nagyon régen) volt egy a Liszt F. kerti buszmegálló mögött, talán Rokynak hívták, de az már régóta nincs meg.

Hát igen, sajnos ez a színvonal maradni fog itt, mert ez a legutolsó dolog, és sajnos más sem nagyon fejlődik errefelé.
 
Passzolom, talán 2 éve jártam arra utoljára. Amúgy igen, a Liszt F. buszmegállóval szemben lévőre gondoltam.
A 19-es megállós az színvonalra ugyanaz volt, mint a belvárosi Delfin. Fogalmam sincs miért zártak be. Szerintem több volt a veszteségük, mint amit megtudtak keresni...
Igazából mi családilag gondolkoztunk a külvárosi Delfin kibérlésén, de megmondom őszintén, hogy féltem belevágni. Sajnos a rendelkezésre álló tőkéből nem igazán lehetett volna azt a színvonalat megütni, amire én azt mondtam volna, hogy vágjunk bele...
Viszont régen az MMKval szemben a kis gombaházak egyikében volt egy kisállatos, oda nagyon szerettünk járni, nem is tudom miért zárt be. Az anno a '90-es évek elején is nagyon színvonalas bolt volt. Még kismajmuk is volt :D Azt a helyet nagyon sajnálom.
 
Luna said:
Igazából mi családilag gondolkoztunk a külvárosi Delfin kibérlésén, de megmondom őszintén, hogy féltem belevágni. Sajnos a rendelkezésre álló tőkéből nem igazán lehetett volna azt a színvonalat megütni, amire én azt mondtam volna, hogy vágjunk bele...

Pedig lehetne egy szaküzlet, szakértő eladóval. Ja és lenne állásod :)
 
Haho

Ide járok fősuliba szóval nagyábol itt is lakom. Ezért itt van az akváriumom. Még semmi emlitésre méltó ezért nincs napló róla. Viszont ma tettem egy bolt túrát.
Gondoltam veszek egy pár halat meg növényt és egy kicsi belső szürőt. Hát nem jártam sikerrel. Az említett Delfinben ami itt van a fősulinál hát horror árak vannak. 5000 forint volt a legkisebb belső szűrő. A bolt maga kicsike, viszont meglepően sokféle hal van. Növényt nem nagyon láttam kivéve a halas akváriumokban, de az szerintem mega az akváriumban voltak szóval nem eladóak. A másik bolt pedig a Gombóc díszállat kereskedés volt. Ez már egy szép "nagy" bolt és nagyonnagy halakkal. Viszont itt meg a felhozatal volt gyér. 6-7 növény volt és volt össz-vissz 3db szűrő. Szóval most úgy állok, hogy a kis bettán tengeti a napját egy köves akváriumban szűrő, bubi és növények nélkül.
 
Örömmel láttam, hogy van ilyen nevű topic. Érdekelne, hogy van-e még valaki, aki ide "tartozik".:)
 
Fehérvárra se költözz itt is meghalt ez a hobbi iparág.Ebben is mint sok másban Budapest a főváros [emoji16]

Tapatalkkal küldve az én C6903 eszközömről
Pedig kénytelen leszek, mert ott kaptam munkát:LOL: Fenyegetnélek, hogy majd járok a nyakadra, de szerintem élni sem lesz időm.:D

Sőt majd könnyen adok növényt is legközelebb, mert kint van a telephely az ipari területen, ahol Te is melózól.:)
 
Pedig kénytelen leszek, mert ott kaptam munkát[emoji38] Fenyegetnélek, hogy majd járok a nyakadra, de szerintem élni sem lesz időm.:D

Sőt majd könnyen adok növényt is legközelebb, mert kint van a telephely az ipari területen, ahol Te is melózól.:)
Kérlek járj a nyakamra [emoji2] [emoji2] [emoji106]

Tapatalkkal küldve az én C6903 eszközömről
 
Back
Oldal tetejére