• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Dry Riverbed

Nagyon szívat az akva, még 3 naponta vizet cserélek, sajna muszáj.
Ma is az volt, megnyírtam az aljnövényzetet, hogy az elhalt részek ne terheljék a vizet, hátul a rotalakat is megnyírtam csöppet.
Amikor múltkor tisztítottam a szűrőket, valamiről elfelejtkeztem, a csövekről, az összes csőbe, takony szerű cucc volt végig, ezért fogta meg a szűrőket, most úgy mennek , mint újkorukba.
Egy gyors kép.


1.JPG
 
Mennek a ventillátorok?:jawdrop:

Nálam is be-bekapcsolnak a nagy akva felett a ventik. 22.5 fok a lakás, erre jön a szűrők által termelt hő meg a lámpa, és hopp, máris átlépte a vízhőmérséklet a 23.2 fokot. :)
 
Sajnos, történt egy kis malőr, ezért megkérnék egy kedves moderátort, @inadsz @danyi03 , hogy eme naplót tegyék át a befejezett naplók közé, köszönöm szépen !
 
Neeee! Nem lehet helyrehozni?:(
Sajnos, 2 napig nem voltunk otthon, és ez az akva, szerencsére, egy másik áramkörről megy, így, a többi akinak nem lett baja, de itt 2 napig nem ment az akiba semmi, mert valami levágta a biztit, és nem kapcsolt ugye vissza semmi, mikor hazaértem, had ne mondjam, hogy nézett ki, így úgy döntöttem, szét szedem.
 
Sajnos, 2 napig nem voltunk otthon, és ez az akva, szerencsére, egy másik áramkörről megy, így, a többi akinak nem lett baja, de itt 2 napig nem ment az akiba semmi, mert valami levágta a biztit, és nem kapcsolt ugye vissza semmi, mikor hazaértem, had ne mondjam, hogy nézett ki, így úgy döntöttem, szét szedem.
Sajnalom.:cry: De ne csuggedj, rakd ossze ujra!;)
 
Rémálmaim egyike a szétrepedt üveg és az eresztő szűrővel az első helyen. Sajnálom. :(
Köszi! Ha választanom kellett volna, inkább,ez minthogy elengedjen a frontüveg, így legalább a szétthalt belső berendezés, benn maradt az üvegbe.
 
Jogos. De azért nem lehetett jó érzés. Viszont veheted úgy, hogy ez volt a főpróba a következő nagy műved előtt. (y)
 
Nagyon szívat az akva, még 3 naponta vizet cserélek, sajna muszáj.
Ma is az volt, megnyírtam az aljnövényzetet, hogy az elhalt részek ne terheljék a vizet, hátul a rotalakat is megnyírtam csöppet.
Amikor múltkor tisztítottam a szűrőket, valamiről elfelejtkeztem, a csövekről, az összes csőbe, takony szerű cucc volt végig, ezért fogta meg a szűrőket, most úgy mennek , mint újkorukba.
Egy gyors kép.


View attachment 65786
Varom a vegkifejletet! Nagyon pofas eddig! Gratulalok!
 
Back
Oldal tetejére