• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Drop Checker elhelyezése

Robotpilóta

Kertész szaki
Azért indítottam ezt a témát, mert több akváriumot nézve ,több helyen is láttam elhelyezve.
Elsősorban az érdekelne, hogy a beoldás módjától függ e az elheyezés, vagy mindegy hova tesszük.
Pl. diffúzor baloldalon, a frontüveghez közel lent, akkor a dc-t hova illik tenni a pontosabb visszajelzés végett? Melyik oldal, milyen magasság?
 
Azért indítottam ezt a témát, mert több akváriumot nézve ,több helyen is láttam elhelyezve.
Elsősorban az érdekelne, hogy a beoldás módjától függ e az elheyezés, vagy mindegy hova tesszük.
Pl. diffúzor baloldalon, a frontüveghez közel lent, akkor a dc-t hova illik tenni a pontosabb visszajelzés végett? Melyik oldal, milyen magasság?
pl. Jobb oldalra középmagasságban.
A co2 eloszlás nagyon változó lehet. Minél messzebb érdemes elhelyezni a DC-t. Eleinte érdemes több helyre is megpróbálni, így láthatod majd, hogy hol mennyi a co2 szint.
 
pl. Jobb oldalra középmagasságban.
A co2 eloszlás nagyon változó lehet. Minél messzebb érdemes elhelyezni a DC-t. Eleinte érdemes több helyre is megpróbálni, így láthatod majd, hogy hol mennyi a co2 szint.
Mondjuk naponta átthelyezni, és a kapott eredményhez képest változtatni az áramlást?
 
Mondjuk naponta átthelyezni, és a kapott eredményhez képest változtatni az áramlást?
Igen. Én a helyedben először a jobb oldalon elhelyezném, és belőném a co2-t. Ha így megvan a lime zöld szín, akkor utána lehet pakolgatni máshova is. Layouttól függően egészen eltérő értékek is kijöhetnek egy medencén belül.
 
Jövőhéten restart. Cak megérkezzen az amazónia.:) Akkor utánna érdemes körbemérni. Főleg ,hogy bekerül még egy szűrő és tervben van üveg lilly pipe és üveg befolyó.
Köszönöm az eddigi segítséget nagyon hasznos! (y)
 
Back
Oldal tetejére