• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes DreamGreen

Hurrá, megjöttek a kis zöld manók, igaz, hogy a MIkulást vártuk, de ez van. Szépen rajzolja az üvegen, hogy hol áramlik a CO2, az már csak hab a tortán, hogy a fák is elkezdtek penészesedni, ja, az nem hab...na mindegy.

Alga + penész, mire is vágytam volna jobban...
 
Hurrá, megjöttek a kis zöld manók, igaz, hogy a MIkulást vártuk, de ez van. Szépen rajzolja az üvegen, hogy hol áramlik a CO2, az már csak hab a tortán, hogy a fák is elkezdtek penészesedni, ja, az nem hab...na mindegy.

Alga + penész, mire is vágytam volna jobban...

Nézd meg Balázs legújabb youtube vidijét, pont erről van szó, az akvarisztika sötét oldaláról és az ellene való küzdelemről!
Nyugi, amire jönnek a karácsonyi vendégek, ragyogni fog minden, addigra simán leküzdöd ezeket.(y)
 
huh, megpróbálom a választ :)

Hydrocotyle szép, ezért kell, majd lesz valami, KEELLL. :)
Moha, nekem kihagyhatatlan, és lehet, hogy eltűnnek az ágak, de majd meglátjuk, ez még annyira képlékeny, és tudom, de akkor se volt szívem kinyírni.
Mini Buce tervben, igen, de először látni akarom, hogy fogom-e látni :), érted...mit fog, mi teljesen elnyomni.
Az a Pinnatifida kell oda, mégha fa is lesz, én az ecetfát is szeretem egy kertben, pedig az se kezes bárány.
Stau alacsonyan tartása számomra is kérdéses, de max kiveszem, és megy oda is gyep.

Nagyon köszönöm a visszajelzést, építő!

Zs
Szep lett! Hydrocal nem fogsz birni, nem adok egy honapot es kivagod oket. Nyird mindig a futo agait es akkor lehet belole valami. Staut konnyu alacsonyan tartani. Ha mindig az also level folott vagod akkor alatta hoz uj kis hajtasokat es szepen surusodik, kicsi marad. Pinnatfidiara ugyanez, nyirni kell szivtelenul es akkor kis suru apro levelu bomrolat kepez illetve majd fut is oldalra.
MC t amugy sokat vettel, kevesebb is eleg lett volna, CO val no mint a bolond. 60 asnal azt is nyird nagyon es akkor aprobbak lesznek a levelek.

Penesz elmulik. Ha az alga zold pont akkor vedd vissza a fenyt.
 
Szep lett! Hydrocal nem fogsz birni, nem adok egy honapot es kivagod oket. Nyird mindig a futo agait es akkor lehet belole valami. Staut konnyu alacsonyan tartani. Ha mindig az also level folott vagod akkor alatta hoz uj kis hajtasokat es szepen surusodik, kicsi marad. Pinnatfidiara ugyanez, nyirni kell szivtelenul es akkor kis suru apro levelu bomrolat kepez illetve majd fut is oldalra.
MC t amugy sokat vettel, kevesebb is eleg lett volna, CO val no mint a bolond. 60 asnal azt is nyird nagyon es akkor aprobbak lesznek a levelek.

Penesz elmulik. Ha az alga zold pont akkor vedd vissza a fenyt.


köszönöm a jó tanácsokat.
 
Azért ugye legalább havonta egyszer dobsz egy aktuális képet, hogy beleszólhassak, mit nyírjál, hogyan változtass?:LOL:
Viccet félretéve nagyon izgat, mennyit változott, hogy bírod kordában tartani a dzsungelt.
 
de végül úgy kell döntenem, hogy ma erre nem lesz idő...szóval, ha lövök is este egy képet, ha már összeraktam ezt, lekapcsoltam a CO-t, igazgattam a növényeket 30 percig, az csak telefonos lesz, nem lesz időm válogatni, szerkeszteni, stb. szóval eséllyel csak ide majd azért feltöltöm...

fájó szívvel, ez a megmérettetés kimarad, így jár, aki későn ébred :-(
 
Baromi jól néz ki ez a keszekusza fényágyú, már ezt is díjaznám.;)

Mindenképp töltsd fel a HAC-ra, mert az örök emlék marad az utókornak is, és jobban el tudod helyezni, pozícionálni, hol tartasz épp?
Szakmai zsűri véleményezi majd, nem csupán a fórumtagok savazása zúdul rád.
Szóval, én biztosan nevezném, ami ráadásul a magyar verseny hírnevét is öregbíti, hiszen nem mindegy, hány nevezés érkezik, mekkora az érdeklődés, az akvakertész hajlam kis hazánkban.
Tehát, hajrá!
 
Back
Oldal tetejére