• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Dragoniga!

Ezzel valami fotóversenyen is indulhatnál, annyira szenzációs!

Ez akkor azt jelenti, hogy ebben a kockában minden okés!;)
 
A hidrás tapasztalatodhoz feljegyezheted, a No planaria portól egy kezelés után kidől az állomány?
Összepunnyadnak, aztán eltűnnek.:D
Igaz, nálam csak fehérek voltak, de azok ellen nagyon hatásos volt a kezelés.
 
A hidrás tapasztalatodhoz feljegyezheted, a No planaria portól egy kezelés után kidől az állomány?
Összepunnyadnak, aztán eltűnnek.:D
Igaz, nálam csak fehérek voltak, de azok ellen nagyon hatásos volt a kezelés.
Akkor az is ilyen kötelező elsősegély szer, így már reálisabb az ára is, ha ennyi mindenfélére jó.

Gratula :) ha majd megtanulnak beszélni, kérdezd meg tőlük, mit szólnának egy újpalotai lakáshoz? :p
Ez jó :D Majd szólok, hihi

:love:Baró kép.(y)
Még ha bedobnál ebbe az akiba pár Babaulti Green-t:rolleyes:...
Teljes lenne a káosz. :wideyed: :D :wacky:
Az már tuti :D Bár most is olyan nekem. Meglepődtem egyébként, hogy ennyire picin lehet látni, hogy zöld színűek. Az orange sakurák ilyen kicsiként még átlátszóak nálam.
 
Az már tuti :D Bár most is olyan nekem. Meglepődtem egyébként, hogy ennyire picin lehet látni, hogy zöld színűek. Az orange sakurák ilyen kicsiként még átlátszóak nálam.
Nálam a babaultik is ilyen szép-zöldek picinek. Pont most szabadulnak, 3 mama már elengedte a kicsiket, én is elképedtem rajtuk, hogy mennyire zöldek... nagyon bejönnek, ahhoz képest, hogy először még idegenkedve álltam a zöld garnikhoz eléggé meg lehet kedvelni őket(y), főleg amikor a kis lime-os kosarat cipelik a mamák...:love:
 
Nálam a babaultik is ilyen szép-zöldek picinek. Pont most szabadulnak, 3 mama már elengedte a kicsiket, én is elképedtem rajtuk, hogy mennyire zöldek... nagyon bejönnek, ahhoz képest, hogy először még idegenkedve álltam a zöld garnikhoz eléggé meg lehet kedvelni őket(y), főleg amikor a kis lime-os kosarat cipelik a mamák...:love:
Lehet azért idegenkedtél tőlük, mert kis zöld lények, de már akkor nem idegenek :alien: Jó ez fárasztó volt :)
 
Lehet.:woot:
:D
Ja, és kicsit kevés a kép. :notworthy:
Szóval szeretnék reklamálni is, ha már beszélgetünk... jöhetnek még a babákról készültek, tudom, hogy nem csak ez az egy van...o_O
 
Lehet.:woot:
:D
Ja, és kicsit kevés a kép. :notworthy:
Szóval szeretnék reklamálni is, ha már beszélgetünk... jöhetnek még a babákról készültek, tudom, hogy nem csak ez az egy van...o_O

Majd csinálok még, kb. ugyanez a kép van csak a nagy garnéla nélkül. Meg erősen gondolkodok, hogy megszabadulok az objektívemtől, a napokban kitalálom hogyan jönnék ki úgy, hogy ne bukjak sokat rajta. De attól képek lesznek, csak kicsit másabb stílusúak :)
 
Back
Oldal tetejére