1. FONTOS! FÓRUM FRISSÍTÉS A LÁTHATÁRON!

Egy ideje halogatjuk már a fórum motor frissítést. Nagy verzió váltás van, ami azzal is jár, hogy sok új funkció érkezik, de több bővítménnyel használt funkció nem biztos, hogy megmarad ebben a formában. Most már elég sok idő eltelt, hogy a stabil verzió miatt váltsunk. Akinek fontos bookmark, privát üzenete volt, mentse le. Ezeket az alap funkciókat visszahozzuk, de az adat migrálás miatt, az adatok lehet elvesznek majd. Pláne, hogy a jelenlegi üzenetkezelő is csak egy bővítmény ami nem a fórum motor része. Gondoljátok át és nekiesünk valamikor. Az átállás után biztosan lesz majd felület igazítás stb, de a motor sok új dolgot tartalmaz ami elsősorban nektek lesz jobb élmény. Köszi a megértést.
    Értesítés elrejtése
  2. Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Értesítés elrejtése

Dragon kő tisztítása

Kategória: 'El Natural & Low Tech témák', témanyitó: HarPeti, téma nyitása: Szept 27, 2018.

1. HarPeti
    Épp nem fórumozik ...

HarPeti Nézelődő

Tag:
    Márc 18, 2017
    Kedvelik:
    17
    Hely:
    Kaposvár
    Sziasztok szeretnek segítséget kérni. Szeretnek beüzemelni egy 27 literes high tech nanot. A Dragon kövek tisztitasaban nem vagyok biztos. Állítólag algasodast okoz ha nincs kitisztitva rendesen a benne levő agyag. Esetleg magasnyomasuval?
    Koszi a segítséget

2. Szépe Kálmán
    Épp nem fórumozik ...

Szépe Kálmán Főkertész

Tag:
    Febr 17, 2017
    Kedvelik:
    1,414
    Hely:
    Budapest 1108 szövőszék utca
    Szia
    Inkább slaggal mosnám, elég könyen tompulnak az élei a kőnek.
    Én nem vettem észre hogy a kő miatt algásodást okozna, pedig csak fogkeféztem. És most is ketyeg egy akvám vagy 10-15kg kővel.
    De várj még valaki tapasztaltabbat is.

AmegA kedveli.
  3. HarPeti
    Épp nem fórumozik ...

HarPeti Nézelődő

Tag:
    Márc 18, 2017
    Kedvelik:
    17
    Hely:
    Kaposvár
    Köszönöm a segítséget

4. mmccannon
    Épp nem fórumozik ...

mmccannon Főkertész

Tag:
    Ápr 18, 2014
    Kedvelik:
    2,059
    Hely:
    1192 Budapest, Hungary
    Mivel nagyon nem szeretnék agyagot az akváriumomban, először fa saslik pálcával (lehet hurkapálca is) kipiszkáltam a lyukakból a nagyját, utána slaggal adtam neki. Miután megszáradt, körömkefével megsikáltam.
    Mivel nem volt SOS a kövek bevetése, 4 napig áztattam, és cseréltem vizet, az utolsó olyan tiszta volt, hogy késznek ítéltem meg a dragonokat.

5. HarPeti
    Épp nem fórumozik ...

HarPeti Nézelődő

Tag:
    Márc 18, 2017
    Kedvelik:
    17
    Hely:
    Kaposvár
    Köszönöm

6. mmccannon
    Épp nem fórumozik ...

mmccannon Főkertész

Tag:
    Ápr 18, 2014
    Kedvelik:
    2,059
    Hely:
    1192 Budapest, Hungary
    Tudom, macerásnak tűnik, de megéri most bíbelődni, mint később az akváriumban. ;)

SMAdrián kedveli.
  7. HarPeti
    Épp nem fórumozik ...

HarPeti Nézelődő

Tag:
    Márc 18, 2017
    Kedvelik:
    17
    Hely:
    Kaposvár
    Igen én is igy gondolom. :)

Aktuális oldal megosztása

1. Ez a weboldal cookie-t használ. Az új EU szabályozásnak megfelelően ez az üzenet az első látogatáskor megjelenik.
    A weblap további használatával automatikusan elfogadod, hogy az Akvakertész.hu Fórum cookie-t használ.
    Az Akvakertész Fórum csapata
    Értesítés elrejtése