• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

DIY lógatott armatúra

A vastag fémdurung csatlakozik a lámpához. A másik hurkos végét vagy rákötöd valamire, vagy ráakasztod egy kampóra.

A vastag rész mozgatható a sodronyon. Így lehet felemelni később és leereszteni.
 
Nigro, Viktor, DarlaX!

Köszönöm az útmutatást.
Ha jól értelmezem ennek a cuccnak a képét, akkor a fémdurung alján lévő csavarral kellene rögzíteni az armaturához a felfüggesztést. Ezzel:

P1110041.jpg


Nekem Hagen armaturám van, azon van két fül, amibe bele lehet akasztani a kötelet/kampót/ valamit és így lehet felfüggeszteni. Ez az:

2012-03-21%2022.48.43-1.jpg


Na mármost, arra gondoltam, hogy az első képen lévő csavart (mi ugye eredetileg az armaturához való rögzítést szolgálná) kicsavarom és egy menetes kampóval helyettesíteném, amit be lehetne akasztani a második képen lévő fülbe. Valami ilyenre gondoltam (természetesen megfelelő méretűre):

N%C3%A9vtelen.jpg


Mit gondoltok erről a megoldásról?
Lehet jövő héten elugrunk majd megnézni hozzátok, biztos ami biztos :)
 
Ez is egy megoldás, csak nem lesz olyan szép. Én inkább fúrnék két lyukat az armatúrába és oda tenném be a függesztő csavarokat, ha van annyi hely. Stabilabban is tartaná az armatúrát.
 
DarlaX said:
Ez is egy megoldás, csak nem lesz olyan szép. Én inkább fúrnék két lyukat az armatúrába és oda tenném be a függesztő csavarokat, ha van annyi hely. Stabilabban is tartaná az armatúrát.

A fúrást én inkább kihagynám. Ha nem muszáj nem bonyolódnék olyan dolgokba, amivel nagyobb kárt tudok okozni a végén mint ami haszon lehet belőle :)
Ha szerinted/szerintetek, a kampóval is megy a dolog, akkor megrendelem a cuccot :)
Köszönöm a segítségeteket!
 
hszilvia said:
Ha szerinted/szerintetek, a kampóval is megy a dolog, akkor megrendelem a cuccot :)
Köszönöm a segítségeteket!
Természetesen megy kampóval is, csak akkor jó lenne valamilyen rövidet szerezni és persze olyan menettel, ami belemegy a függesztő elemébe.
 
DarlaX said:
hszilvia said:
Ha szerinted/szerintetek, a kampóval is megy a dolog, akkor megrendelem a cuccot :)
Köszönöm a segítségeteket!
Természetesen megy kampóval is, csak akkor jó lenne valamilyen rövidet szerezni és persze olyan menettel, ami belemegy a függesztő elemébe.

Igen, de ehhez mindenképp meg kell rendelnem a cuccot, mert biztosan csak akkor tudom megnézni hogy mekkora és milyen menettel rendelkező kampó kellhet bele.
Még az is lehet hogy valami teljesen mást fogok kapni mint ami a képről lejött nekünk :)
 
Na egy kis plusz infó, akit esetleg szintén érdekel ez a felfüggesztés. az eladót megkérdeztem, max 15 kg-t bír ki. ez nekem elég. a 2 csöves Hagen nem olyan nehéz.
 
Szia Szilvia!
Adnál valami infot hogy hol lehet megvenni ezt a kábel szetet,küldj egy pü-t légyszi ha nem akarsz ide linkelni.
Köszönöm elöre is!
 
Szia!

Küldtem privát üzenetet. :)

Küldve az én HTC Desire S-emről Tapatalk használatával.
Sziasztok! Tudom kicsit már megkéstem, de engem is érdekelne ez a kütyü. Tudna valaki infót adni erről, vagy olyan valamiről amivel lehet magasságot állítani és nem túl ormótlan? Köszönöm. ;)
 
Sziasztok! Tudom kicsit már megkéstem, de engem is érdekelne ez a kütyü. Tudna valaki infót adni erről, vagy olyan valamiről amivel lehet magasságot állítani és nem túl ormótlan? Köszönöm. ;)
Nekem sima sorkapocsból kiszedett elem fogja a huzalokat ;)
23723104_a5c9e2ee637a40d2d2267776baee1484_l.jpg
 
Sziasztok! Tudom kicsit már megkéstem, de engem is érdekelne ez a kütyü. Tudna valaki infót adni erről, vagy olyan valamiről amivel lehet magasságot állítani és nem túl ormótlan? Köszönöm. ;)
Google (én spec. anróról rendeltem - kb. 3. találat)
 
Back
Oldal tetejére