• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

DIY kókány megoldások topikja

Sziasztok.

Akvárium ventilátoromhoz szeretném betenni a képen látható csatlakozót, mert a szekrény kivezetésén az adapter nem fér ki, így eddig mindig vágtam és újra forrasztottam minden szezon kezdetnél. Találtam itthon ilyen csatlakozót, úgy gondoltam, hogy az adapter és a ventilátorok csatlakozását ezzel oldanám meg, így oldható a "kötés", nem kell vagdosnom mindig. Ugye ezt lehet használni áram vezetéséhez? 5-6v feszültségen lenne használva kis fordulaton a ventilátorok (2db PC arctic p8 ventilátor), működőképes az ötlet? :)

Köszönöm szépen a segítségetek :)

IMG_20230425_093029.jpg
 
Sziasztok.

Akvárium ventilátoromhoz szeretném betenni a képen látható csatlakozót, mert a szekrény kivezetésén az adapter nem fér ki, így eddig mindig vágtam és újra forrasztottam minden szezon kezdetnél. Találtam itthon ilyen csatlakozót, úgy gondoltam, hogy az adapter és a ventilátorok csatlakozását ezzel oldanám meg, így oldható a "kötés", nem kell vagdosnom mindig. Ugye ezt lehet használni áram vezetéséhez? 5-6v feszültségen lenne használva kis fordulaton a ventilátorok (2db PC arctic p8 ventilátor), működőképes az ötlet? :)

Köszönöm szépen a segítségetek :)

View attachment 175354
Pont ugyanezt a DC csatit használom a kisebb DIY led lámpáimhoz. Teljesen jó megoldást találtál. 🙂
 
Chihiros WRGBII SHADE - Albus
(a matrica eleg bena lett, mert bem tudtam transzferpapirt szerezni :( )
Szia!
Nagyon profi lett.
Milyen anyagból gyártottak?
Hogyan rögzitetted a lámpa tetejére a lemezeket?
Még pár fotót megnéznék! 🙂🙂🙂
 
Back
Oldal tetejére