• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

DIY armatúratartó szett Jolly krómcsöves rendszer elemeiből

Akkor is ha két függőleges szára van?
Akkor nem, azzal elég stabil szerkezetet lehet csinálni. Nálam csak egy függőleges szára van, a vízszintes résznek elég nagy az erőkarja, ezért az illesztéseknél és a 90 fokos ívnél enyhe elhajlás van, de még pont nem zavaró mértékben.
 
Hio! én is gondolkodtam,hogy ilyenben De én Reflektor-fényvető 2x20W Greenlux HALO 2E27 B de tükröket kiszedem belőle.De ez még csak terv kicsi akváriumot akarok innditni.
 
Sziasztok!
A tapasztalatok szerint mi az a magasság ahonnan érdemes lógatni a világítást?
Ha a bútor 80 cm magas, az akvárium 30, a lámpa az egyszerűség kedvéért legyen 20 cm-re a vízfelszíntől, így kapok 130 cm-t.De engem a bowden hossza érdekelne, karbantartást és esztétikai szempontokat egyaránt figyelembe véve.
Ki mit használ? :)
Köszi. ;-)
 
Idestova 2 éve használom a fenti krómcsöves rendszert gondtalanul, az új akváriumbútor tervezésénél azért elgondolkodtam, hogy nem lehetne-e valami még elegánsabbat készíteni.
Nem tud valaki olyan hasonló csöves rendszert, ami nem ilyen vastag? Vagy ez a vastagság kell a megfelelő szilárdsághoz?
 
Back
Oldal tetejére