• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Diszkoszos Diszkoszos - Növényes v2

Ahogy nézem a naplódat, nem is értem miért vennéd ki a hátteret? Azt sem értem, akinek nem tetszik, mi a problémája vele? Mennyivel másabb pár gyökér, meg kődarabok aranymetszés szerint elrendezve?
Persze, biztosan az én ízlésemmel van a baj... :(
Ez egy igazán szép háttér, de a hátterekkel az a probléma, hogy kissé nagyon is lezárják a teret, nem engedik továbbgondolni a perspektívát, számomra például olyanok, mint egy túlmagyarázott vicc.
 
Ez egy igazán szép háttér, de a hátterekkel az a probléma, hogy kissé nagyon is lezárják a teret, nem engedik továbbgondolni a perspektívát, számomra például olyanok, mint egy túlmagyarázott vicc.
De persze mindez csak nagy általánosságban érvényes, és ennél az akváriumnál szerintem, mivel itt
a halaké a főszerep, és nem is akármilyen halaké, ez a háttér egészen kiválóan passzol.
 
Utoljára módosított:
Helyzet jelentés... Minden a legnagyobb rendben... Fekete ecsetem továbbra is van, de már lemondtam a kiirtásáról. A kép telefonos, de a lényeg látszik. Ma kaptak először elő daphniat, láthatóan tetszett nekik :)

Bal oldalt a két szemben álló hal között látszik a mai ikrázás eredménye is :)

IMG_20210331_204834.jpg
 
Utoljára módosított:
Helyzet jelentés... Minden a legnagyobb rendben... Fekete ecsetem továbbra is van, de már lemondtam a kiirtásáról. A kép telefonos, de a lényeg látszik. Ma kaptak először elő daphniat, láthatóan tetszett nekik :)

Bal oldalt a két szemben álló hal között látszik a mai ikrázás eredménye is :)

View attachment 103967
Ezek meg mindig gyonyoruek. Az is hihetetlen hogy a garnelakat nyugton hagyjal. :)
Ecsettel mit probaltal?
 
"Az utolsó vacsora"

Régóta nem jelentkeztem, ami kizárólag csakis a lustaságomnak köszönhető. Ez a bejegyzés annak apropóján készült, hogy az akvárium bontása mellett döntöttem. Ez a döntés nem a manapság divatos rezsicsökkentés eltörlési mizéria miatt van, hanem azért hogy egy régi álmomat valósítsam meg. Ez pedig egy korallos akvárium.

Ha valakit esetleg érdekel bármi az akváriumból, megtaláljátok az adásvételek között a hirdetésem. Ha a jövőben bárkinek kérdése volna akár diszkoszokkal, akár a naplózott akváriummal kapcsolatban, továbbra is nagyon szívesen segítek mindenkinek.

A tengeri akvárium indítását a téli szünet idejére tervezem, természetesen ha időm, energiám engedi, azt is naplózni fogom.

IMG_20220910_200923.jpg

IMG_20220910_202024.jpg
 
Back
Oldal tetejére