• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Diszkoszos Diszkoszos - Növényes v2

Kovács Géza

Főkertész
Ahogy nézem a naplódat, nem is értem miért vennéd ki a hátteret? Azt sem értem, akinek nem tetszik, mi a problémája vele? Mennyivel másabb pár gyökér, meg kődarabok aranymetszés szerint elrendezve?
Persze, biztosan az én ízlésemmel van a baj... :(
Ez egy igazán szép háttér, de a hátterekkel az a probléma, hogy kissé nagyon is lezárják a teret, nem engedik továbbgondolni a perspektívát, számomra például olyanok, mint egy túlmagyarázott vicc.

Kovács Géza

Főkertész
Ez egy igazán szép háttér, de a hátterekkel az a probléma, hogy kissé nagyon is lezárják a teret, nem engedik továbbgondolni a perspektívát, számomra például olyanok, mint egy túlmagyarázott vicc.
De persze mindez csak nagy általánosságban érvényes, és ennél az akváriumnál szerintem, mivel itt
a halaké a főszerep, és nem is akármilyen halaké, ez a háttér egészen kiválóan passzol.

Utoljára módosított:

L_Tamás

Főkertész
Helyzet jelentés... Minden a legnagyobb rendben... Fekete ecsetem továbbra is van, de már lemondtam a kiirtásáról. A kép telefonos, de a lényeg látszik. Ma kaptak először elő daphniat, láthatóan tetszett nekik :)

Bal oldalt a két szemben álló hal között látszik a mai ikrázás eredménye is :)

IMG_20210331_204834.jpg

Utoljára módosított:

zeppike

Főkertész
Helyzet jelentés... Minden a legnagyobb rendben... Fekete ecsetem továbbra is van, de már lemondtam a kiirtásáról. A kép telefonos, de a lényeg látszik. Ma kaptak először elő daphniat, láthatóan tetszett nekik :)

Bal oldalt a két szemben álló hal között látszik a mai ikrázás eredménye is :)

View attachment 103967
Ezek meg mindig gyonyoruek. Az is hihetetlen hogy a garnelakat nyugton hagyjal. :)
Ecsettel mit probaltal?

Oldal tetejére