• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Diszkoszos Diszkoszos akváriumom

Hehe ez jó volt, de tényleg bosszantó lehet amikor minden össszejön.

A diszkosz étvágyra lehet a múltkor ajánlottam már, de ha nem most megteszem. Seachemnek van egy étvágyfokozója:
http://www.greenaqua.hu/seachem-garlicg ... 250ml.html
Esetleg megpróbálhatod ezt is. Vagy valami hasonló dolgot kotyvasztani saját kezűleg kajából egy próbát szerintem megér.

Azt vettem észre, ha rendszeresen vitamint kapnak a halak sokkal jobb az étvágy. Lehet ezt is megpróbálnám.

A többi az szimplán bossszantó dolog. Palack, difi (tegnap Ati a szemem előtt törte össze a sajátját :lol: )
 
viktorlantos said:
A többi az szimplán bossszantó dolog. Palack, difi (tegnap Ati a szemem előtt törte össze a sajátját :lol: )

Off: Pedig írni is akartam hogy ne engedjétek üveg közelébe :lol:

ON: hát ez elég szívás. Kitartás :crazy:
 
viktorlantos said:
Hehe ez jó volt, de tényleg bosszantó lehet amikor minden össszejön.

A diszkosz étvágyra lehet a múltkor ajánlottam már, de ha nem most megteszem. Seachemnek van egy étvágyfokozója:
http://www.greenaqua.hu/seachem-garlicg ... 250ml.html
Esetleg megpróbálhatod ezt is. Vagy valami hasonló dolgot kotyvasztani saját kezűleg kajából egy próbát szerintem megér.

Azt vettem észre, ha rendszeresen vitamint kapnak a halak sokkal jobb az étvágy. Lehet ezt is megpróbálnám.

A többi az szimplán bossszantó dolog. Palack, difi (tegnap Ati a szemem előtt törte össze a sajátját :lol: )

Bosszantó? Hát ha nem jönnének össze ezek a dolgok, már egy ugyanilyen akváriumom lenne nem kettő! Öt!!!! :)

a seachem-es cuccot nem ajánlottad, valószínűleg azért mert Nigro gyorsabb volt, de azon kívül, hogy köszönöm, hogy felhívtátok rá a figyelmem, sajna nem gondolom, hogy jó lenne, ha az esetleges bélgyuladásukra (vagy parazitájukra), most rettentően sokat kezdenének zabálni. Inkább segít rajtuk egy kis béltisztító kúra amit a vizibolhákkal tökéletesen meg lehet oldani, csak ezek olyan finnyás halak, hogy mostanában rá sem néznek arra ami nem mozog, úgyhogy e hétig kellet várnom, hogy végre folyamatos bolhautánpótláshoz jussak.

inadsz said:
ON: hát ez elég szívás. Kitartás :crazy:

Köszi Dani!
Már utána néztem egy ördögűzőnek! ;)
 
Szevasz zigur. Tényleg jól néz ki ez az akvárium, nekem volt szerencsém élőben is látni bár akkor a "gazda" erős szabadkozásba kezdett : "hát most nem néz ki jól, hát most nem az igazi" hát nekem meg leesett az állam... Én is hamarosan belekezdek a projektbe remélem besegítesz a hatalmas lexikális és webes tudásoddal :)

csáó
 
Back
Oldal tetejére