• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Digitális időkapcsoló ami tényleg jó

Akkor nekem volt velük szerencsém. Én kettőt vettem, egyik tartalékban van, a másik a fényt kapcsolja az aki fölött már 5 éve. Volt, hogy 12 órára elment az áram az utcában, de amikor visszajött, nem kellett újra programozni. Ment tovább, hiba nélkül... én ezért mertem ajánlani. De ha nagy a hibaszázalék... :banghead:

Én is két ilyet használok. Egyikben elszállt a biztosíték (az én hibámból) de új biztosítékkal azóta is megy. Idén is vettem egy ugyanilyet de az kuka lett néhány hét után.
Lehet csak a régebbi széria műkődőképes :)
 
Én is két ilyet használok. Egyikben elszállt a biztosíték (az én hibámból) de új biztosítékkal azóta is megy. Idén is vettem egy ugyanilyet de az kuka lett néhány hét után.
Lehet csak a régebbi széria műkődőképes :)
Én bízom benne, hogy enyémmel nem lesz baj (bár akkor még ott van a tartalék is (y)), mert ahogy olvasom a topikot, túl sok lehetőség nincsen :confused: ha másikat szeretnék venni.
De ahogy nézem, ez egy atomtámadást is túlélne. Amikor 12 órát bírt a memóriája... azon én is rendesen meglepődtem.
 
Ugyanehhez a típushoz: nálam 2012 óta üzemel 2db. Többször átprogramoztam, áramszünetek is voltak, le is estek magasból, mégis mennek.
Én ezért csatlakozom @skillet fórumtárshoz: a jelek szerint nekünk szerencsénk volt vele. Igaz én a P-betűs barkácsáruházból hoztam.
 
Nálam ez kapcsolgat 2 hónapja. Áramszünet még nem volt, de húztam már ki 10 percre akkor megtartotta a beállításokat:
hxxp://www . conrad. hu/conrad.php?name=Products&pid=618495
Ilyet én is használok - más célra ugyan. Nálam is hibátlanul működik 1-2 éve.
Digitalis_heti_idokapcsolo_ora__IP20__3680W--618495_LB_00_FB.EPS_250.jpg
 
Ilyet én is használok - más célra ugyan. Nálam is hibátlanul működik 1-2 éve.
Digitalis_heti_idokapcsolo_ora__IP20__3680W--618495_LB_00_FB.EPS_250.jpg
Elővettem én is ezt a témát, mert baromira idegesítő az analógok kattogása, ciripelése. Vagy túl jó a fülem, vagy nemtom de nagyon zavaró. Ezeknek a digitálisoknak is megvan ez a ciripelése? vagy ez már kussban van?
Ez kifejezetten tetszik… Még pofás is. mennyire megbízható?
 
Nálam a digitálisak nem ciripelnek. Az analógban szerintem a motorhangot hallod.

Elővettem én is ezt a témát, mert baromira idegesítő az analógok kattogása, ciripelése. Vagy túl jó a fülem, vagy nemtom de nagyon zavaró. Ezeknek a digitálisoknak is megvan ez a ciripelése? vagy ez már kussban van?
Ez kifejezetten tetszik… Még pofás is. mennyire megbízható?
 
Digitális teljesen hangtalan.
4 db REV tip. készüléket használok 2 éve problémamentesen.
 
Elővettem én is ezt a témát, mert baromira idegesítő az analógok kattogása, ciripelése. Vagy túl jó a fülem, vagy nemtom de nagyon zavaró. Ezeknek a digitálisoknak is megvan ez a ciripelése? vagy ez már kussban van?
Ez kifejezetten tetszik… Még pofás is. mennyire megbízható?
Én is ezért váltottam digitálisra. Kétszer hallasz majd kattanást, amikor be- illetve lekapcsol. Egyáltalán nem lesz zavaró.
Bár többeknek nem vált be, én a P-betűs barkácsáruházból vettem 2012-ben és azóta is hiba nélkül működnek.
 
Köszönöm Srácok! akkor kipróbálok egy olcsóbbat (úgy is több kell) azt ha nem vállik be akkor lesz valami komolyabb, de mindenképpen digitális. A hajam kihullik már a ciripeléstől. Ráadásul sztem egyre hangosabb ahogy öregszik a cucc, legalábbis nekem úgy tűnik. Köszi még1x! :)
 
Nekem ez vált be eddig a leginkább: REV digitális időkapcsoló (REV Ritter GmbH.). Árban lényegében ugyanaz, mint az előző linkeken látható, de minőségre talán megbízhatóbbnak tűnik.
0025300103.jpg
 
Elővettem én is ezt a témát, mert baromira idegesítő az analógok kattogása, ciripelése. Vagy túl jó a fülem, vagy nemtom de nagyon zavaró. Ezeknek a digitálisoknak is megvan ez a ciripelése? vagy ez már kussban van?
Ez kifejezetten tetszik… Még pofás is. mennyire megbízható?
Nekem 900 Ft-os Tesco-s van, s nem ciripel. Havonta utána kell állítani, de ez elviselhető.
 
Sziasztok!

Korabban olvastam mar itt a topicban, hogy panaszkodtatok, ha valamit bedugtok az elosztoba, vagy kihuztok onnan fogyasztot, akkor megbolondul az idözitö...:mad: ezen mar en is tul vagyok, ugyhogy erre figyelek.
Amivel viszont tegnap talalkoztam, meg nem tapasztaltam hasonlot: este 20.00 körül nezem, meg mindig ketyeg a CO2...:eek::mad:, mi a fene!?? Megnezem az idözitöt, teljesen rendben van, minden beallitas tökeletes, de nem kapcsolt ki.
Reset-eltem, ujra beallitottam mindent, es "Auto" üzemmodban igy sem müködik..."OFF" es "ON" üzemmodban vezerel, tehat vagy nem ad vagy ad aramot, de az Auto funkcio egyszerüen kiesett. Talalkoztatok mar ilyennel?
Az enyem is egy nemet, narancssarga aruhazban vasarolt tipus....dobjam ki? Van ötletetek?
Szerencsere volt otthon meg egy hagyomanyos tarcsas idözitö...(gondolva az esetleges problemakra), igy azzal helyettesitettem.
 
Én próbáltam már digitálisat is mechanikusat is, ami nekem a legmegbízhatóbban működött a beépített aljzatosból az a szürke alapon fehér időzítő kerék. Viszont amit a szakmámban használunk (megjegyzem a hiba lehetőségnek szinte nullának kell lennie) az a kalapsínre szerelhető időkapcsoló. Nem digitális!
 

Attachments

  • mechanikus-idokapcsolo-kl18725.jpg
    mechanikus-idokapcsolo-kl18725.jpg
    16.1 KB · Megtekintések: 5
En errol hallottam:
Gembird-programozhato-4-utas-eloszto-LAN.jpg
"GEMBIRD EG-PMS2-LAN" ara: 18 000Ft

"Lehetőség van 4 aljzat külön-külön be-vagy kikapcsolására manuálisan vagy az interneten keresztül. Lehetőségünk nyílik beprogramozni eseményeket.
Irányítson távolról minden elektromos készüléket az otthonában vagy az irodában
A program négy csatlakozási lehetőséget nyújt LAN-on keresztül, vagy interneten
Elektromos készülékek be-vagy kikapcsolása az Ön Smartphone-ról, bármerre is jár..
Tökéletes megoldás a szauna, akvárium, kisállat élőhelyek üzemeltetésénél"
 
A digitális időkapcsolók áramszünet esetén elállítódnak, vagy van bennük elem, és az időt megtartják?
 
Back
Oldal tetejére