• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Diana Walstad könyvének fordítása

  • Téma indító Deleted member 4326
  • Esemény kezdete
What is the ideal aquarium size for trying Walstad method?
Szia. Nagy Viktor muvei is jok. Meretben is kozel allnak.
 
igazából tanulok magyarul, de még nem vagyok elég jó ahhoz, hogy bármit is írjak Google fordítás nélkül. Hosszú az út, hogy elérjem ezt a szintet :)
Mindig nagyon tiszteltem azokat, akik meg akartak tanulni a nyelvünkön. 🙂 És egy dologhoz ragaszkodtam: én csak magyarul kommunikáltam velük, hogy segítsem az erőfeszítéseiket. Végszükség esetén természetesen előjön az angol. 😃
Viktorra ne haragudj, itt próbálja kompenzálni azt, hogy a YouTube csatorna csak angolul megy. Nekünk is jól esne magyarul a Green Aqua YouTube, de a világszintű érdeklődést is ki kell szolgálni.
 
Utoljára módosított:
This level is absolutely good 👍
Ez a szint a Google Translate-nek köszönhető.Egyébként A1 baba magyar nyelvet látnál itt :D Viszont ez még mindig segít a tanulásban.
Mindig nagyon tiszteltem azokat, akik meg akartak tanulni a nyelvünkön. 🙂 És egy dologhoz ragaszkodtam: én csak magyarul kommunikáltam velük, hogy segítsem az erőfeszítéseiket. Végszükség esetén természetesen előjön az angol. 😃
Viktorral ne haragudj, itt próbálja kompenzálni azt, hogy a YouTube csatorna csak angolul megy. Nekünk is jól esne magyarul a Green Aqua YouTube, de a világszintű érdeklődést is ki kell szolgálni.
haha minden jó :) Igen, határozottan. Már a Google fordító használata is segít a tanulásban, mert sok új magyar szót, mondatot látok, és hogyan használják őket. Elnézést kérek a fordítás miatt okozott zavarokért.
 
Szia. Nagy Viktor muvei is jok. Meretben is kozel allnak.
Méretben közel áll, de jelenleg egyik üvegen sem szigorúan NPT, mert adok pici növénytápot.
 
Szerintem nem kell teljesen szigorúan venni a dolgot. Néha belefér.
Nem is veszem, csak ha kategorizálni kell, úgy már nem NPT, hanem inkább a mainstreamebb lowtech.
Jó az is,de egy idő után elkezdenek satnyulni az igényesebb növények, ezért ezt oldom meg egy kis mesterséges tápanyaggal. Tudnék olyat csinálni amiben nem kell, de úgy sok növény kiesik amiket szeretek.
De ettől függetlenül tök egyszerű akváriumokat csinálok továbbra is.
 
Back
Oldal tetejére