• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Derült égből akvárium!

Anyám borogass, ha egyszer beindulnak a saláták, akkor bitang erős lesz. :love:
A lilly felőli végéhez a fának mit ültettél mögé?
 
A nem csak zöld növények miatt a világítasba tettem még egy Sylvania grolux-ot, és itt is feljebb dimmeltem 5%-ot a fényerőn, ez a kevés növény is elég komoly buborékfürdőt rendez. A tapértekeket ellenőriztem, a micro szintje rendben, a macro itt is kicsit alacsony, amit a pontalgásodás jelzett is. Jelenleg 3.5ml micro és 5ml macro megy. A talajba került néhány Tropica-s micro-macro elemet tartalmazó kapszula. Érkezett egy adag Rotala wallichii.
Néhány fotó:
IMG-395625280849e1981c30a888e55e2081-V.jpgIMG-381805a5ee3a7bf052353f566effdf67-V.jpg
 
A nem csak zöld növények miatt a világítasba tettem még egy Sylvania grolux-ot, és itt is feljebb dimmeltem 5%-ot a fényerőn, ez a kevés növény is elég komoly buborékfürdőt rendez. A tapértekeket ellenőriztem, a micro szintje rendben, a macro itt is kicsit alacsony, amit a pontalgásodás jelzett is. Jelenleg 3.5ml micro és 5ml macro megy. A talajba került néhány Tropica-s micro-macro elemet tartalmazó kapszula. Érkezett egy adag Rotala wallichii.
Néhány fotó:
View attachment 98248View attachment 98249
Látom, hogy jó lesz ez... Ha bedúsul a növényzet, szép színek lesznek. A következő adag ARM-ről nem szeretnék lemaradni 😁😉
 
Nálam is jelentkezett a korcsosult hajtáscsúcs, teljesen random. Erősen vágd vissza, leneveli 50%os eséllyel, és normálisat hoz. Teljesen fogyatékos ez a növény.
Ez a kezdetekkor sem volt szép, egy elég csúnyácska és kis adag volt. Kb egy hétig úgy tűnt kikupálódik, de aztán lehet mégsem..
 
nehogy kivedd a fát :ROFLMAO:
nagyon tetszik így az egész ahogy van !!! profi
Ok, akkor nem szedem ki! ;)
A fa tövében az Rotundifolia vagy H'ra?
Mert ha H'ra, akkor szerintem EI tápozással sose lesz olyan piros színe, mint amit én gondoltam. Nekem is az élénk narancsot adja ki. Így is nagyon szép persze👍
Hra.. a jelenlegi tápértékek alapján nem mondható EI tápozásnak, és ennek ellenére eléggé halvány a színe. Tápozásban fogok még kiserletezni, váltani is fogok, kíváncsi vagyok mire mit reagálbak a növények, ezt a berendezést nem sajnálnám, ha valami nem jönne össze.
 
Back
Oldal tetejére