• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Derült égből akvárium!

Egy vízcsere elötti kép. A néhány hete időhiány miatt felületessé vált karbantartásoknak megvan az eredménye, elég sok ecsetalga nőtt. Nyilván a fő probléma, hogy már jócskán megérett az akva az átépítésre, és az egészt talajnak az átmosására. A széthullott hardscape-ről már nem is beszélve..
Ma tápot váltottam. Holnap vízcsere, mulozás, porszìvózás, szűrőtakarítás.
View attachment 96676
Nekem így is tetszik, de nagyon várom az újabb Gyukker-meglepit, hogy mit varázsolsz az üvegkalitkába. :)
 
Én meg azt hittem, a következő posztnál már az új berendezésen ámulok...
Hát, kb ez az új berendezés...🙃 valami összedobok az itthoni maradványokból, de az is lehet, hogy hollandlesz, amit már korábban beszéltünk. Nemtomm..
Ha már meglesz az ötlet, szólj, hátha van nekem a kő és fakupacokban olyasmi, ami passzolna az elképzelésedhez.
Mary ezer köszönet az ajánlatodért!🤗
Az a baj, nem gondoltam, hogy ennyire nagyra fog sikerülni a karbantartás, hogy csak néhány liter víz és néhány hal marad. Így nem is volt időm konkrét scapen gondolkodni... egy holland stílus viszont korábban már piszkálta a fantáziámat, az is lehet, hogy az lesz.. a holland berendezést nem tudom elrontani,max a növényesítését.😁
 
Az sem egyszerű művászet. 😬
Ám ha mégis valami szilárd anyag kell, szólj, mert van dragon, megkövesedett fa. Igaz, nem kereskedelmi mennyiségben, de jut Neked is. ;)
 
Back
Oldal tetejére