• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Derült égből akvárium!

Mikor cseréled már le rozsdamentesre a felszínleszívód?:unsure:
És persze láttam én már inox ki-és beömlőt is üveg helyett.;)
 
Mikor cseréled már le rozsdamentesre a felszínleszívód?:unsure:
És persze láttam én már inox ki-és beömlőt is üveg helyett.;)
Azért a középső sávban elterülő buce-dzsungel sem csúnya.
Ebben az akvaban uveg szkimmer lesz, csak meg lusta voltam vissza tenni. Az eheim arra az idore kerult be, amig nem voltam itthon. Az inox szkimmer valoszinu a kis akvaban fog szolgalni. A gyuppa-val nem haladok, szakitanom kellrne idot ra..
A kis akva feltoltese utan ezt is restartolom, a bucebol majd kuldok Neked nehany tot! ☺
 
Biztos jól érzi majd magát, nálam még low-ban is megmarad, csak az elején egy eléggé brutál olvadás szokott lenni.
Kivéve a fehér dekorhomokban. Abban vígan él, amit nem értek, de örülök neki.
 
Biztos jól érzi majd magát, nálam még low-ban is megmarad, csak az elején egy eléggé brutál olvadás szokott lenni.
Kivéve a fehér dekorhomokban. Abban vígan él, amit nem értek, de örülök neki.
Coller, nalad minden noveny szep low-ban! Valami nagyon jol csinalsz..
Nalam korabban nem szeretett, remelem majd most attoro sikerem lesz vele! 😬
 
Biztos jól érzi majd magát, nálam még low-ban is megmarad, csak az elején egy eléggé brutál olvadás szokott lenni.
Kivéve a fehér dekorhomokban. Abban vígan él, amit nem értek, de örülök neki.
Low-ban tényleg nincs olvadás. Az EN-omban már vagy 15cm-es az elvileg 2-3 cm magasra növő E. parvula. Igaz nem is nyírom. Minèl kevesebb tápanyagot kap az elején annál stabilabban megmarad.
 
Ma a munkabol hazaerve sotetseg fogadott a nagy akvanal. A vilagitas tapegysege masfel ev szolgalat utan beajult. Hala a lomis szekrenyemnek, csak kinyitottam az ajtajat, benyultam es kivettem egy ilyen jofele kis tapegyseget.. ebben aztan lesz kakao boven.. nehany per butykoles utan lon vilagossag es leszen vilagossag.. 🍻
20200127_175509.jpg
 
Kis ideje zold poralgas az uvegem. Lehet a hatter atrendezesekor felkavartam a taptalajt. Masra nem tudok gondolni, nem lett valtoztatva semmi. Mivel nem volt kedvem a vezerlo programjan valtoztatni, egyszeruen csak kikotottem az egyik csatornarol a ledszalagokat. Igy fele fenyeron vilagit a lampa. Nehany napig igy marad. Holnap merek tapertekeket is.
IMG-dd5a219165f3cf2b4bf8230f8b87ef96-V.jpgIMG-dc3ab65947f55c53246d68d10565e24e-V.jpg
 
Back
Oldal tetejére