• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Derült égből akvárium!

Gyűjtöttél sziklákat az új scape-hez? Jól mutatna a csomagban a repülőn :)
Ha lehetne vinni kovet, sziklat, fat, tuti nem ruhaval lennenek megtomve a borondok 😜
A 20 fokos melegben megjon a "karacsony hangulat" ? :D
Nem nagyon. Meg mindig azt se tudjuk merre vagyunk arccal, ido atallas, melegre atallas.
Kicsit meg is feledkeztunk a karacsonyrol a rengeteg szep latnivalotol. Napkozben elvagyunk, este meg beesunk az agyba..:sleep::sleep:
 
Hú de jó ez a kép! 🙂 gondolom élményekkel gazdagon, fájó szívvel indultatok haza🙂
Igen, ott minden szokkal szebb, es jobb mint magyarorszagon. Egy eletre belemegett.
Szerintem meg szép volt, jó volt, de haza csak egy van, és itthon várják már nagyon a barátai, ami kárpótolhatja mindenért. Igaz, @Gyukker?;)

Azért majd posztold, mi lett a két hetes akvárium szitterkedés eredménye?:unsure:
Nálam mindig jobban fejlődik minden, ha másra bízom.😅
Ezt jol mondod Csilla, jol esik hazaterni.. otthon csak egy van!
Ja, koszonom az Eheim duplacsapokat, de arat nem mondtal ra, igy eddig ingyer vannak..🤔
És már sikeresen landoltatok is! ;) Köszi a szuvenírt!
View attachment 85730
Rita, en meg koszonom a sikeres biznyisz lebonyolitasat!👍
 
Most azt nem mondanam, hogy unalmamban..🤭
Most jutottam odaig, hogy vizet csereljek, es egy nagyobb karbantartast vegezzek. Nehany napja mar nyirtam 3 kisebb vodor novenyt, ma felszedtem a gyepet is, helyenkent 10cm vastag volt. Eddig rengeteg dzsuva jott ki, egy perlonnal megrakott szurovel porszivozok.
20200112_124959.jpg
 
Back
Oldal tetejére