• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Derült égből akvárium!

Elado!
Akvarium: 80x 38x 38cm, 8mm mart elu sikuveg. Karcmentes.

Vilagitas: fuggesztett aluminium lampatest szinterezve. Cri+95 ledszalaggal. Tc420 ledvezerlo.

Szures: Eheim 2273, full seachem matrix, uveg szkimmer, lily pipe. Eheim 2222, 1l matrix, 1l siporax, uveg szivoag, lily pipe.

Co2: 2kg frissen toltott palack, dennerle reduktor, dennerle magnesszelep, dennerle muanyag vagy uveg bubiszamlalo, Gyukker medic kulso reaktor.

Dekor: kb 15liter Ada Amazonia, kb 2kg redmoor, kb 5kg lavako.

Novenyek: rengeteg buchepalandra, keves crypto, keves blxya, monte carlo....

Elolenyek: kb 50db sakura garnéla, 2db sziami algazo, 2d anci, 9db espei razbi.

Csak egyben elado, nem viszem sehova, erte kell jonni.

120.000.Ft
View attachment 81276
Ezt én mekérdezem. Itt valami bűzlik. Gyanús.
 
Koszonom szepen, nagyon jofej vagy!
En is orulok hogy kezd helyreallni, mert az utobbi idokbe kulonbozo okok miatt vegyes erzelmeim voltak az akvaval. Eljutottam odaig, hogy el is adnam az egeszet. De amikor ranezek igy, hogy alig van alga, a latvany karpotol mindenert, uj erot ad! 😌
Igaz, hogy most nagyon minimálon vagyok akva fronton de azért napi szinten nézem a fórumot és ha csendben is de nyomon követem a nekem tetsző naplókat, köztük ezt is 😊 továbbra is szeretném nézegetni úgyhogy nem feladni😁
 
Koszonom! Nem mindig voltak ilyenek. Dennerle tapra valtottam, nehany het utan kezdett erosodni, melyulni a szinuk.
Amit a GA-s srácok is ajánlották vmelyik topikban? Basszus, kénytelen leszek venni a végén 😆
 
Back
Oldal tetejére