• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Derült égből akvárium!

mmccannon

Legenda
Anyám borogass, ha egyszer beindulnak a saláták, akkor bitang erős lesz. :love:
A lilly felőli végéhez a fának mit ültettél mögé?

Gyukker

Legenda
A nem csak zöld növények miatt a világítasba tettem még egy Sylvania grolux-ot, és itt is feljebb dimmeltem 5%-ot a fényerőn, ez a kevés növény is elég komoly buborékfürdőt rendez. A tapértekeket ellenőriztem, a micro szintje rendben, a macro itt is kicsit alacsony, amit a pontalgásodás jelzett is. Jelenleg 3.5ml micro és 5ml macro megy. A talajba került néhány Tropica-s micro-macro elemet tartalmazó kapszula. Érkezett egy adag Rotala wallichii.
Néhány fotó:
IMG-395625280849e1981c30a888e55e2081-V.jpgIMG-381805a5ee3a7bf052353f566effdf67-V.jpg

cs_z_

Főkertész
A nem csak zöld növények miatt a világítasba tettem még egy Sylvania grolux-ot, és itt is feljebb dimmeltem 5%-ot a fényerőn, ez a kevés növény is elég komoly buborékfürdőt rendez. A tapértekeket ellenőriztem, a micro szintje rendben, a macro itt is kicsit alacsony, amit a pontalgásodás jelzett is. Jelenleg 3.5ml micro és 5ml macro megy. A talajba került néhány Tropica-s micro-macro elemet tartalmazó kapszula. Érkezett egy adag Rotala wallichii.
Néhány fotó:
View attachment 98248View attachment 98249
Látom, hogy jó lesz ez... Ha bedúsul a növényzet, szép színek lesznek. A következő adag ARM-ről nem szeretnék lemaradni 😁😉

Oldal tetejére