• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Derült égből akvárium!

Én is régóta ezt adom a halaknak, mégsem ennyire mély vörös színűek. Jó a lámpátok!;)
Szerintem nem lámpa függő. Inkább a környezet számlájára írnám.

Csak egy pl.: a nagyba, és a kicsibe is brigik voltak, ugyan az a kaja, ugyan abban a időben, de a nagyban nem vörösödtek ki , úgy mint a kicsibe. Valóban színesebbek lettek, és nem mind, ahogyan most a kicsibe. A nagyban sem, a razborák , nem olyan erős színezetűek. Akad 3-4 példány amely nem akar beszínesedni.

@Gyukker , nálad a összes beszínesedet?
 
Aki ismer, az tudja, nem szoktam gyakran elérzékenyülni, de amikor kisebb viszontagságok után kibontottam @Gyukkertől érkező albida csomagom, hát örömkönnyek szöktek a szemembe.
Ilyen az, amikor kapok tőle pár szál albida brownt.
IMG_7009.JPG
 
A nyirbalt gyeprol nem keszitettem fotot.. ☺
A buce-k jol erzik magukat, csak ugy bimboznak🤤. A tapozast meg mindig korrigalnom kell, napi 3ml micro, 6ml macro mellett: vas 0.5, nitrat 15, foszfat 1-1.2. A macro adag marad, a microt jocskan csokkentenem kell.
Butykolesi vagybol beszereltem egy gagyi kulso atomizert. Mar volt beszerelve, akkor jol teljesitett..
DSC_0185.JPGDSC_0182.JPGDSC_0187.JPGDSC_0180.JPG
 
Ma nomad uzemre allitottam az akvat. Kiszedtem minden olyan dolgot belole, ami napi rutin figyelmet igenyelt( uveg szkimmer, belso difi, 2szuro). Az eheim szuroket kicsereltem a Newa pumpas Gyukker jet filter-re. A Gyukker medic-et is ujra beroffentettem. Igazan igy latszik a belso difi es a kulso reaktor kozott a kulonbseg. Kb fele annyi bubiszammal lime zold a dc.. difivel akar hogy toltam neki nem nagyon akart zoldulni.
Egy kis videot is keszitettem. A bekotes nem a legszebb, ilyen cuccaim voltak itthon..
 
Ma nomad uzemre allitottam az akvat. Kiszedtem minden olyan dolgot belole, ami napi rutin figyelmet igenyelt( uveg szkimmer, belso difi, 2szuro). Az eheim szuroket kicsereltem a Newa pumpas Gyukker jet filter-re. A Gyukker medic-et is ujra beroffentettem. Igazan igy latszik a belso difi es a kulso reaktor kozott a kulonbseg. Kb fele annyi bubiszammal lime zold a dc.. difivel akar hogy toltam neki nem nagyon akart zoldulni.
Egy kis videot is keszitettem. A bekotes nem a legszebb, ilyen cuccaim voltak itthon..
Még mindig nagyon szeretem ezt az akvát. Egy ilyet talán újra eltudnék képzelni a nappaliban 😁

ui: csatornádra feliratkozva😁
 
Back
Oldal tetejére