• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Jeee ,remélem lehet nálatok kapni:facepalm::banghead:
szerk:látom van:LOL:......így legalább tudom milyen frankón megszivattam magam:whistle:.Ha nincs ez a fotó nem is tudom meg ,hogy ez a növény is van padon
Laca! Ez szomorú, mert akkor ez azt jelenti, hogy nem is igazán kíséred figyelemmel a munkáinkat....!:cry:
Ha megnézed a Flame napló #18-as bejegyzését, akkor látni fogod, hogy mire gondolunk! :)
 
Laca! Ez szomorú, mert akkor ez azt jelenti, hogy nem is igazán kíséred figyelemmel a munkáinkat....!:cry:
Ha megnézed a Flame napló #18-as bejegyzését, akkor látni fogod, hogy mire gondolunk! :)
Legalább levédtétek és kaptok jogdíjat a dennerlétől? ;)
 
Laca! Ez szomorú, mert akkor ez azt jelenti, hogy nem is igazán kíséred figyelemmel a munkáinkat....!:cry:
Ha megnézed a Flame napló #18-as bejegyzését, akkor látni fogod, hogy mire gondolunk! :)
Na most lebuktam:LOL:
A pad szétszedése verzió - megmondom őszintén - elkerülte a figyelmemet,mert csak a képre koncentráltam.Tényleg nem tudtam ,hogy van Brasil pad is.
Viszont komoly munkát végeztetek a három paddalGratula.Ha ezt előbb tudom ,lehet én is így növényesítettem volna.
 
Ismét két újdonság landolt a boltban a héten

View attachment 37312Dennerle Plants by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 37313Dennerle Ludwigia spec. Super Red by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 37314Dennerle Ludwigia spec. Super Red by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 37315Dennerle Ludwigia spec. Super Red by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 37316Dennerle Eleocharis spec 'xingu' by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 37317Dennerle Eleocharis spec 'xingu' by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 37318Dennerle Eleocharis spec 'xingu' by Viktor Lantos, on Flickr

Erre a super redre kíváncsi lennék az RGB alatt.. :whistle::rolleyes:
 
Back
Oldal tetejére