• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Dennerle 30nano : The walking RED

Abszolút! Egy nap elteltével látványos volt a változás. Eltűnt a mulm a talajról és a dekorról. Gondolom ez leginkább az áramlástól, de az időközben bekerült állatkáktól is. :) Egy hete Seachem Purigen is van a fa miatt, az is észrevehető volt.
Heti 30% vizet szoktam cserélni.
 
Talán nem is írtam mostanában a változott létszámot, felállást.
Mai napon 4 Wine, 1 Ruby, 2 Blue, 2 Red Bolt és 2 Panda van jelen. 3 Bloody Mary átköltözött a 60-asba.
Sajnos a sok pirinyóból már csak két 5mm körüli egyedet látni.
Viszont az előzőekben is petés két anyuka ismételten viselős. :DD
Tegnappal megszüntettem a Carbo-zást mindkét akváriumban. Remélhetőleg segít növelni a kicsik tűlélési esélyeit.
 
Tegnap vettem észre: újra pirinyókkal van tele a kis nanó. :happy:
Az egyik anyuka megellett. :ROFLMAO:
Remélem ebből az alomból többen maradnak meg.
 
Reggelenként mikor mi kelünk, azt vettem észre, hogy "cicáznak" a garnélák? :ROFLMAO:
Ez jelenti a párzási időszakot? :D
 
shrimpdance,az lesz az:)
Mostanában hiányolom:(,de majd tavasszal!
Meg is van az eredménye: az egyik Red Bolt is bepetésedett. :)
De sajnos a kicsik nem maradnak meg valamiért.. :( A második generációból 1 van meg, a harmadik rengeteg kicsiből már most alig látok.
Menetközben cseréltem szűrőanyagot Matrix tropról BioRio-ra. Remélhetőleg lejjebb viszi a pH-t 6 elejére.
 
@eMZé: köszönöm az ötletet! Úgy néz ki sikerült CO2-vel beállítani a 6.2-6.5 értéket. (y):)
Nekem ez h nem jutott az eszembe?!:D
Remélem ez segít a pirinyók túlélésében. Próbálok majd olyan bacikultúrát is beszerezni. ;)
 
Egyébként Parvula mennyire bírja a low-tech körülményeket?
Nálad szépnek tűnik!
Mivel CO2 is van, napi szintem tápozok, világítás 24W/30l, szóval nem mindanám low-technek. ;)
Köszöni szépen jól van, szépen növöget, bár a korai hajszál alga miatt lassan tért magához. :)
 
Köszönöm a látogatóknak, hogy itt voltatok. (y)
Ez a napló is zárható. @danyi03 (y)
Tegnaptól remélem már újra üzemben van új gazdájánál és neki okoz sok örömet. :)
Hamarosan visszatérek. ;)
 
Back
Oldal tetejére