• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Dekorfólia a háttérüvegen

Sziasztok!

Statikus (nem öntapadós) fóliából is volt már aki vett fehéret? Én most hiába keresem, statikusból maximum tejüvegest találok.
 
Sziasztok!

Statikus (nem öntapadós) fóliából is volt már aki vett fehéret? Én most hiába keresem, statikusból maximum tejüvegest találok.
Igen.
De én olyat használok amihez kenőanyagot adnak és azzal kell feltenni. Hátránya az ha nem jól csinálod buborékos lesz...
 
Egy jó tanács öntapadós fólia felrakásához. :)
Amikor megveszed, már évek óta tekercsben van szegény, és hát nehezen marad meg nem tekercsben. Ha azt gondolod, hogy jó ötlet lesz kiteríteni és lesúlyozni a két oldalát, hogy majd kirúgja magát, ne tedd!
Nekem 2-3 csíkban felpúposodott a fólia a hordozón (kicsit lelógtak a szélei negatívban az asztalról), és ez bizony felrakás után is meglátszódott. Úgyhogy megállapítottam hogy legközelebb mit kell máshogy csinálni, és holnap mehetek az OBI-ba új fóliáért... :)
 
Sziasztok.
Jó ezeket olvasni, hogy nem csak nekem okozott problémát ez az egyszerűnek vélt feladat. :) Érdekelne, hogy a boltban kifejezetten akváriumra árusított fóliát is az előbbi módszerrel érdemes feltenni, illetve a széleket ki hogy fixálja le?
 
A statikus ablakfóliát én is csak ajánlani tudom. Nem okoz gondot a kasírozása, egyszerűen kezelhető. Én JYSK fossen-t használok.
statikus ablakfóliát kell felrakni! nekem ilyen gondjaim nincsenek simán leszedem vagy velteszem u.a. a fóliát töbször is ! vakargatni ragaszgatni nem nagyon kellett még! :giggle: nem autóablak fóliát kell feltenni amit utána kínszenvedéssel lehet levenni! ha kell valakinek a fólia elküldöm szívessen privátba a nevét!
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére